GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zacząć przygodę z Linuxsem ?

02.02.2007
09:13
smile
[1]

mycha921 [ Potępiony ]

Jak zacząć przygodę z Linuxsem ?

Otóż zobaczyłem Mandriva Linux 2007 --- zakochałem się ! :D Jak zacząć z tym cudem ? Czym podzielić dysk i zrobić bootgui.Jestem zielony w linuxie (kiedyś tylko kilka razy Knopixxa odpaliłem:P)

02.02.2007
09:14
[2]

Aniek [ Mr Devil ]



PS Linux nie jest dla ludzi o słabych nerwach :P

02.02.2007
09:17
[3]

berentzen [ Konsul ]

02.02.2007
09:22
[4]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

instalatorem zrobisz wszystko co opisales

02.02.2007
14:46
[5]

mycha921 [ Potępiony ]

Chciałbym się jeszcze dopytać o gry.Widziałem emulator do gier spod windowsa na stronie mandriv'a. Dobrze gry chodzą ? Znacząco zmniejsza się liczba FPS ?

02.02.2007
14:55
[6]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

Mam Mandriva 2007 od dwóch dni - instalacja prostsza od instalacji Windy. W instalatorze można stworzyć wszystko. Mam emulator Windowsa ale jeszcze go nie używałem, dziś sprawdzę jak się sprawuje.

02.02.2007
14:57
[7]

Attyla [ Flagellum Dei ]

Linuxa używam od 5 lat. Głównie do pracy. Parę razy próbowałem uruchomić na nim gry spod windy - bez rezultatów.

Mycha
jeżeli spodobała ci się mandriva, to może zainstaluj sobie SUSE. Nie ma pulpitu 3D, ale osobiście ją preferuję jako system bardziej dopracowany.

02.02.2007
15:00
[8]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

Attyla --> To może Ty wiesz jak skonfigurować Liveboxa pod Mandrivą?? :)

02.02.2007
15:19
[9]

@d@m [ ]

PatrykW ---> Zapraszam do seryjnego watku o Linuksie, tam postaramy sie pomoc: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5745423&N=1 :-)
A co do Liveboksa, jak chcesz go podlaczyc (z tego co wiem, to mozna go podpiac jak routera przez karte sieciowa i jako urzadzenie wi-fi, mam racje?) i co zrobiles, by zainstalowac go na Mandrivie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.