GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Toca Race Driver 2 problem

02.02.2007
08:47
smile
[1]

ratman [ Speed ]

Toca Race Driver 2 problem

cześć mój sprzęt to 384 MB RAM, procek. 1.7 celeron i karta grafiki radeon 9550 128MB/128bit
gdy gram w karierze przycina nawet na małych detalach i na wyskoki tak samo ale gdy gram w dowolny wyścig np. próba czasowa to chodiź bez zacieć na max. detalach prosze o pomoc mam zainstalowane najnowsze sterowniki pomóżcie z góry dzienx

02.02.2007
08:50
[2]

berentzen [ Konsul ]

w karierze jest duzo auta, a na probie czas. to sam jezdzisz, to dlatego jest jesli sie nie myle

sproboj zainstalowac najnowsze sterowniki

02.02.2007
08:51
[3]

ratman [ Speed ]

a mozna jakoś temu zaradzić bo jak gram przez sieć to tak nie przycina jak na karierze

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.