
ratman [ Speed ]
Toca Race Driver 2 problem
cześć mój sprzęt to 384 MB RAM, procek. 1.7 celeron i karta grafiki radeon 9550 128MB/128bit
gdy gram w karierze przycina nawet na małych detalach i na wyskoki tak samo ale gdy gram w dowolny wyścig np. próba czasowa to chodiź bez zacieć na max. detalach prosze o pomoc mam zainstalowane najnowsze sterowniki pomóżcie z góry dzienx
berentzen [ Konsul ]
w karierze jest duzo auta, a na probie czas. to sam jezdzisz, to dlatego jest jesli sie nie myle
sproboj zainstalowac najnowsze sterowniki
ratman [ Speed ]
a mozna jakoś temu zaradzić bo jak gram przez sieć to tak nie przycina jak na karierze