zip_error [ Centurion ]
Maanam
Co sądzicie odnośnie kawałka "smycz", ja uwielbiam
sajes [ Hala Madryt !! ]
Coś ostatnio na GOLu dużo o smyczach się gada:>
Ale ten kawałek jest genialny