GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Superjoint Ritual

02.02.2007
07:37
smile
[1]

zip_error [ Centurion ]

Superjoint Ritual

Co myślicie na temat tej kapelki, bo ja uwielbiam!!

02.02.2007
07:42
[2]

koobon [ Pretorianin ]

Za twórczością pana Anselmo nie przepadam, ale lepsze to niż Pantera i Viking Crown

02.02.2007
07:47
smile
[3]

zip_error [ Centurion ]

Viking Crown jest do dupy, ale w superjointcie Anselmo gra na gitarze, a pantera??
Ja uwielbiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.