
zip_error [ Centurion ]
Superjoint Ritual
Co myślicie na temat tej kapelki, bo ja uwielbiam!!
koobon [ Pretorianin ]
Za twórczością pana Anselmo nie przepadam, ale lepsze to niż Pantera i Viking Crown

zip_error [ Centurion ]
Viking Crown jest do dupy, ale w superjointcie Anselmo gra na gitarze, a pantera??
Ja uwielbiam