
dexter74 [ Junior ]
Pomożecie dzieciaczkom wygrać wycieczkę?
Jak pomożecie, to wpisujcie się tutaj:
Oczywiście możecie obejrzeć co tam jest na tej stronie i potem wyrazic opinię w księdze gości.
Wpisujcie cokolwiek, że się podobało, że fajny opis, że ciekawe zdjęcia itd itp.
"Tropeczki" mogą dzięki ilości wpisów wygrać wycieczkę.
Od razu mówię - ja z tego NIC nie mam oprócz satysfakcji.
Konkurs trwa do końca lutego.
Dzięki!

Moshimo [ FullMetal ]
Done.

fotodiana1 [ Chor��y ]
Done.

mirencjum [ operator kursora ]
Napisałem

Cing [ KS WIGRY SUWALKI ]
Zrobione
stanson [ Szeryf ]
Done.

4400 [ Pretorianin ]
Nom i ja też :)

Scatterhead [ łapaj dzień ]
+1

rabitos [ Centurion ]
Tez coś naskrobałem
Maxblack [ MT ]
+!

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
+1:)