
zip_error [ Centurion ]
Motorhead
Co sądzicie o zespole "Motorhead", bo ja osobiście stawiam go na trzecim miejscu między moimi rodzynkami :D
Aceofbase [ El Mariachi ]
wkladac Motorhead miedzy swoje rodzynki - niezly hardkor

zip_error [ Centurion ]
ale jak niezmiernie przyjemny
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
;D
badzo lubię szczególnie 'Play the game' za ten szczególny, demoniczny śmiech ;)
zip_error [ Centurion ]
>>Play the game???
a z jakiej to płyty, bo nie kojaże
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
huh nie mam pojęcia, z motorheadu mam tylko to i 'ace of spades' i głos kolesia ten sam ;)
to taka piosenka gdzie na początku gościu mówi:
"it's time to play the game
muahahah" ;)
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Letssingit.com mowi mi, ze to nie piosenka Motorhead'a...
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
być nie może... głos identyczny jak w ace of spades, taki maksymalnie przepity i szatański.
zip_error [ Centurion ]
Umówmy się,że utwór, kawałek, cokolwiek, ale piosenka to w DISCO POLO
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Sam zobacz...
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
hm, no przejrzałem i ta piosenka (tak właśnie) to 'The game', bez 'play' ;)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
No dobra, my bad...
zip_error [ Centurion ]
A może ulubiona płytka?

ashia [ Konsul ]
mój number one:
zip_error [ Centurion ]
ashia >>> Pięknie pojechałeś, gratulacje
Conroy [ Dwie Szopy ]
Klasyk, jeśli ktoś nie lubi to znaczy, że jest pedałem i słucha Radia Zet.

ashia [ Konsul ]
no i jeszcze
a tu stary dobry Lemmy:

Volk [ Generaďż˝ ]
Ufffff na szczescie lubie :)

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]
I ja tez

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Last.fm mówi mi, że wysłuchałem 166 kawałków Motorhead. Grupa daje radę.
milanista [ Brother Of Metal ]
nie bardzo ich lubie ale mam pytanie do znawcow - czy to Motorhead tworzyl muzyke do Tony Hawk Pro Skater 2? bo sluchajac niektorych ich utworow mialem wrazenie ze kiedys juz je slyszalem, wlasnie w tej grze
crazy boy [ Khajiit ]
milanista-> Ace of Spades było tytułową piosenką Tonego 3, w dwójce chyba nie było nic Motorheada

Mipari1002 [ OOBE Master ]
Moje dwie ulubione piosenki to Hellraiser i God Save The Queen. Ale Ace Of Spades tez może być :)
gladius [ Subaru addict ]
Jak się słyszało jeden ich utwór to tak, jakby słyszało się wszystkie.