GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Motorhead

02.02.2007
02:30
smile
[1]

zip_error [ Centurion ]

Motorhead

Co sądzicie o zespole "Motorhead", bo ja osobiście stawiam go na trzecim miejscu między moimi rodzynkami :D

02.02.2007
02:42
[2]

Aceofbase [ El Mariachi ]

wkladac Motorhead miedzy swoje rodzynki - niezly hardkor

02.02.2007
05:05
smile
[3]

zip_error [ Centurion ]

ale jak niezmiernie przyjemny

02.02.2007
06:45
[4]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

;D


badzo lubię szczególnie 'Play the game' za ten szczególny, demoniczny śmiech ;)

02.02.2007
07:14
[5]

zip_error [ Centurion ]

>>Play the game???

a z jakiej to płyty, bo nie kojaże

02.02.2007
07:24
[6]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

huh nie mam pojęcia, z motorheadu mam tylko to i 'ace of spades' i głos kolesia ten sam ;)

to taka piosenka gdzie na początku gościu mówi:

"it's time to play the game
muahahah" ;)

02.02.2007
07:28
[7]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Letssingit.com mowi mi, ze to nie piosenka Motorhead'a...

02.02.2007
07:32
[8]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

być nie może... głos identyczny jak w ace of spades, taki maksymalnie przepity i szatański.

02.02.2007
07:32
[9]

zip_error [ Centurion ]

Umówmy się,że utwór, kawałek, cokolwiek, ale piosenka to w DISCO POLO

02.02.2007
07:33
[10]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Sam zobacz...

02.02.2007
07:35
[11]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

hm, no przejrzałem i ta piosenka (tak właśnie) to 'The game', bez 'play' ;)

02.02.2007
07:36
smile
[12]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

No dobra, my bad...

02.02.2007
07:38
[13]

zip_error [ Centurion ]

A może ulubiona płytka?

02.02.2007
07:38
smile
[14]

ashia [ Konsul ]

mój number one:

02.02.2007
07:49
[15]

zip_error [ Centurion ]

ashia >>> Pięknie pojechałeś, gratulacje

02.02.2007
08:10
[16]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Klasyk, jeśli ktoś nie lubi to znaczy, że jest pedałem i słucha Radia Zet.

02.02.2007
08:24
smile
[17]

ashia [ Konsul ]

no i jeszcze


a tu stary dobry Lemmy:

02.02.2007
08:30
smile
[18]

Volk [ Generaďż˝ ]

Ufffff na szczescie lubie :)

02.02.2007
10:06
smile
[19]

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]

I ja tez

02.02.2007
10:13
smile
[20]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Last.fm mówi mi, że wysłuchałem 166 kawałków Motorhead. Grupa daje radę.

02.02.2007
19:00
[21]

milanista [ Brother Of Metal ]

nie bardzo ich lubie ale mam pytanie do znawcow - czy to Motorhead tworzyl muzyke do Tony Hawk Pro Skater 2? bo sluchajac niektorych ich utworow mialem wrazenie ze kiedys juz je slyszalem, wlasnie w tej grze

02.02.2007
20:05
[22]

crazy boy [ Khajiit ]

milanista-> Ace of Spades było tytułową piosenką Tonego 3, w dwójce chyba nie było nic Motorheada

02.02.2007
20:11
smile
[23]

Mipari1002 [ OOBE Master ]

Moje dwie ulubione piosenki to Hellraiser i God Save The Queen. Ale Ace Of Spades tez może być :)

02.02.2007
20:14
[24]

gladius [ Subaru addict ]

Jak się słyszało jeden ich utwór to tak, jakby słyszało się wszystkie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.