GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Worms 4 Mayhem!!!Pytanie??

02.02.2007
01:39
smile
[1]

dragon661 [ Junior ]

Worms 4 Mayhem!!!Pytanie??

Witam.Mam problem.Ściągnąłem gręworms 4 mayhem zainstalowałem, klikam aby wejśc i wchodzę do gry.pojawia mi sie menu czyli Quick game itd., mogę stworzyc team, i pobawic sie w opcjach.Mam dwie sprawy:

-o pierwsze jak klikam w pierwszą ikonę w menu "QUICK Game" ( na ikonie "tutorial" jest to samo,na żadnej nie umiem uruchomic aby sobie zagrac) to pojawia mi sie ( chyba) ocean i chmury no i kursor:) czekałem z 5 minut i dalej morze i chmurki i kursor i to wszystko się przesówa ale nic więcej się nie pojawia.Czy można coś z tym zrobic??Jeżeli tak to jak:)???

-po drugie to jak klikałem np.: w ustawienia broni to wyskakiwał mi błąd z windowsa że aplikacja zostanie zamknięta.No i wszystko się zamknęło:(


Czyli wcale sobie nie pograłem.Jeżeli ktoś wie o co chodzi to proszę o pomoc na forum lub na e-mail [email protected]


pozdrówka dla wszystkich:)

02.02.2007
01:47
smile
[2]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

To po co ściągasz piraty?

https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp

02.02.2007
01:59
[3]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

wiem co jest przyczyna ale nie powiem bo nie popieramy piractwa:)

02.02.2007
08:20
[4]

berentzen [ Konsul ]

kup oryginala to bedziesz mogl spokojnie zagrac

02.02.2007
08:34
[5]

peter123456 [ Generaďż˝ ]

Heheehehheheheheh. Ściągnąć pirata, a potem nie potrafić sobie poradzić. LoL

02.02.2007
08:43
smile
[6]

Grabb [ Centurion ]

....

jest jedna rada... kup oryginała ;] pozatym czytaj regulamin!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.