GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Star Wars Empire at War Forces of Corruption----PROBLEM

02.02.2007
00:41
[1]

Przemas007,5 [ Chor��y ]

Star Wars Empire at War Forces of Corruption----PROBLEM

Podczas gry np w kosmosie nie widac żadnych paneli,mapki itd.
czy ktoś się spotkał z czymś takim a jeśli tak to jak rozwiązał ten problem..help

02.02.2007
08:58
smile
[2]

Muppi [ Pretorianin ]

patch w wersji 1.1 usuwa tego typu problemy, czasami wystarczy nagrać stan gry i ponownie uruchomić grę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.