Przemas007,5 [ Chor��y ]
Star Wars Empire at War Forces of Corruption----PROBLEM
Podczas gry np w kosmosie nie widac żadnych paneli,mapki itd.
czy ktoś się spotkał z czymś takim a jeśli tak to jak rozwiązał ten problem..help

Muppi [ Pretorianin ]
patch w wersji 1.1 usuwa tego typu problemy, czasami wystarczy nagrać stan gry i ponownie uruchomić grę.