Żuraf101 [ Centurion ]
The grabber-jak to ciulstwo pobrac????
czy ktos wie skad pobrac mozna programik The grabber (czy cos takiego). jak ja sciagne to wywala komunikat, ze nie zostal on pobrany z ich strony, i nie kaze go uruchomic i odsula do ich strony. a ta ich strona to jakas posrana jest. Pisze ze link do pobrania jest na forum, ktore z reszta nie istnieje.....
gladius [ Subaru addict ]
A do czego to służy, to może ktoś ci poda alternatywę?
Żuraf101 [ Centurion ]
generuje bezposrednie linki do plikow na rapidshare

jamkgh [ YA RLY ]
Żuraf101 [ Centurion ]
no dobra, a co z tym proxy??? cot tam wpisac, bo sie nie orientuje
Żuraf101 [ Centurion ]
jak znalesc tan serwer proxy?
Żuraf101 [ Centurion ]
napiszcie jak sie tym poslugiwac........
jamkgh [ YA RLY ]
widze ze google u ciebie nie dziala,szkoda.
Lap to, moze bedzie prostsze:
Żuraf101 [ Centurion ]
eeeee to jest tylko do "de" i w dodatku chyba nie chodzi (sprawdzalem)

zip_error [ Centurion ]
Ściągnij sobie prosty programik "BitComet" I tam poszukaj, może się uda, program po polsku ale ściągaj ze stron nie polskich,
Ten program jest spoko