GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The grabber-jak to ciulstwo pobrac????

02.02.2007
00:27
[1]

Żuraf101 [ Centurion ]

The grabber-jak to ciulstwo pobrac????

czy ktos wie skad pobrac mozna programik The grabber (czy cos takiego). jak ja sciagne to wywala komunikat, ze nie zostal on pobrany z ich strony, i nie kaze go uruchomic i odsula do ich strony. a ta ich strona to jakas posrana jest. Pisze ze link do pobrania jest na forum, ktore z reszta nie istnieje.....

02.02.2007
00:29
[2]

gladius [ Subaru addict ]

A do czego to służy, to może ktoś ci poda alternatywę?

02.02.2007
00:30
[3]

Żuraf101 [ Centurion ]

generuje bezposrednie linki do plikow na rapidshare

02.02.2007
00:31
smile
[4]

jamkgh [ YA RLY ]

02.02.2007
00:35
[5]

Żuraf101 [ Centurion ]

no dobra, a co z tym proxy??? cot tam wpisac, bo sie nie orientuje

02.02.2007
00:48
[6]

Żuraf101 [ Centurion ]

jak znalesc tan serwer proxy?

02.02.2007
01:00
[7]

Żuraf101 [ Centurion ]

napiszcie jak sie tym poslugiwac........

02.02.2007
01:02
[8]

jamkgh [ YA RLY ]

widze ze google u ciebie nie dziala,szkoda.

Lap to, moze bedzie prostsze:

02.02.2007
01:05
[9]

Żuraf101 [ Centurion ]

eeeee to jest tylko do "de" i w dodatku chyba nie chodzi (sprawdzalem)

02.02.2007
05:30
smile
[10]

zip_error [ Centurion ]

Ściągnij sobie prosty programik "BitComet" I tam poszukaj, może się uda, program po polsku ale ściągaj ze stron nie polskich,

Ten program jest spoko

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.