GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niewierni! padnijcie przed obliczem Wielkiej Mhrocznej Boghini!!!

02.02.2007
00:01
[1]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Niewierni! padnijcie przed obliczem Wielkiej Mhrocznej Boghini!!!

padajcie na kolana i nuccie mantre.... mrook...mroooooook....mroooook....

02.02.2007
00:02
smile
[2]

gofer [ ]

trv

02.02.2007
00:02
smile
[3]

gladius [ Subaru addict ]

To się je?

02.02.2007
00:03
[4]

Arczens [ Legend ]

Czy sutki sa z głowek od zapalek ?

Wyglada jak zła marchewa :)

02.02.2007
00:04
smile
[5]

Narel [ Pretorianin ]

haahahhh z czego to jest? xD

02.02.2007
00:05
[6]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

gladius --> czmeu nie ;)

Arczens --> spostrzegawczy ;)

Narel --> rzeczy codziennego uzytku ;)

02.02.2007
00:07
[7]

arturszyma [ Pretorianin ]

Ej ziomek kopsnij trochę towaru, też chcę zapalić!

02.02.2007
00:07
[8]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Ło Boże ale Ci sie nudziło :)

02.02.2007
00:07
smile
[9]

frer [ Freelancer ]

Didier z Rivii --> Lepiej pompuj rower dla szatana. :)

02.02.2007
00:09
[10]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

coolerek89 --> to praca zbiorowa ;)

arturszyma --> ziooom, daj namiary to przylecimy do Ciebieeee

02.02.2007
00:12
[11]

Narel [ Pretorianin ]

heh pozostaje tylko pogratulowac pomyslowosci ja bym na to nie wpadl xD ale poklon oddaje jako jeden z wiernych ^^

02.02.2007
00:15
smile
[12]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Sam temat utrzymany w kaziuszczukowej konwencji mnie rozbawil, wiec daje plusa ;)

02.02.2007
00:26
[13]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

prage zaznaczyc ze narodzinom WMB nie towarzyszylo spozywanie zadnych srodkow pochodzenia roslinnego, chemicznego, fermentacyjnego ani powstalych w wyniku destylacji ;)

02.02.2007
00:31
smile
[14]

Caine [ Książę Amberu ]

Zupełnie jak u Sapkowskiego. Gaj druidów, szamanka, sabat - te rzeczy

02.02.2007
00:51
[15]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Pamiętajcie młodzi heretycy...>>

02.02.2007
01:21
smile
[16]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

zajebiste świeczniki

02.02.2007
14:08
[17]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

mhrooooooook!

02.02.2007
14:12
smile
[18]

Reavek [ Konsul ]

ZŁO O_O! \m/

*bije pokłony*

02.02.2007
14:24
[19]

Lysack [ Latino Lover ]

aż sobie avatar zmieniłem na cześć Wielkiej Mhrocznej Boghini!!!:D:D

02.02.2007
14:28
smile
[20]

Nyhos [ Droogie ]

ZUO i Szatyn!

02.02.2007
14:34
[21]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Lysack --> swietny pomysl :)

02.02.2007
14:56
[22]

Reavek [ Konsul ]

Też pozwoliłem sobie w imię Wielkiej Mhrocznej Boghini na pewna zmianę w av’ie, zwróćcie uwagę jak kolor różowy napisu ‘Zło!’ pięknie komponuje się z miśkiem xP

02.02.2007
14:59
[23]

los_hobbitos [ Konsul ]

O Wielka Mhroczna Boghini... Składamy Ci pokłon... Ommm... Ommmm... Fak, gdzie ta butla z tlenem? O, jest! *odgłos wdychania i wydychania* No, jestem sprawny:). Naprawdę spoko, wciąż nie mogę się nadziwić, jakie ludzie miewają pomysły... Szczególnie w pewnym stanie:).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.