Didier z Rivii [ life 4 sound ]
Niewierni! padnijcie przed obliczem Wielkiej Mhrocznej Boghini!!!
padajcie na kolana i nuccie mantre.... mrook...mroooooook....mroooook....

gofer [ ]
trv

gladius [ Subaru addict ]
To się je?
Arczens [ Legend ]
Czy sutki sa z głowek od zapalek ?
Wyglada jak zła marchewa :)

Narel [ Pretorianin ]
haahahhh z czego to jest? xD
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
gladius --> czmeu nie ;)
Arczens --> spostrzegawczy ;)
Narel --> rzeczy codziennego uzytku ;)
arturszyma [ Pretorianin ]
Ej ziomek kopsnij trochę towaru, też chcę zapalić!
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Ło Boże ale Ci sie nudziło :)

frer [ Freelancer ]
Didier z Rivii --> Lepiej pompuj rower dla szatana. :)
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
coolerek89 --> to praca zbiorowa ;)
arturszyma --> ziooom, daj namiary to przylecimy do Ciebieeee
Narel [ Pretorianin ]
heh pozostaje tylko pogratulowac pomyslowosci ja bym na to nie wpadl xD ale poklon oddaje jako jeden z wiernych ^^

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Sam temat utrzymany w kaziuszczukowej konwencji mnie rozbawil, wiec daje plusa ;)
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
prage zaznaczyc ze narodzinom WMB nie towarzyszylo spozywanie zadnych srodkow pochodzenia roslinnego, chemicznego, fermentacyjnego ani powstalych w wyniku destylacji ;)

Caine [ Książę Amberu ]
Zupełnie jak u Sapkowskiego. Gaj druidów, szamanka, sabat - te rzeczy
Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
Pamiętajcie młodzi heretycy...>>

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
zajebiste świeczniki
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
mhrooooooook!

Reavek [ Konsul ]
ZŁO O_O! \m/
*bije pokłony*
Lysack [ Latino Lover ]
aż sobie avatar zmieniłem na cześć Wielkiej Mhrocznej Boghini!!!:D:D

Nyhos [ Droogie ]
ZUO i Szatyn!
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
Lysack --> swietny pomysl :)
Reavek [ Konsul ]
Też pozwoliłem sobie w imię Wielkiej Mhrocznej Boghini na pewna zmianę w av’ie, zwróćcie uwagę jak kolor różowy napisu ‘Zło!’ pięknie komponuje się z miśkiem xP
los_hobbitos [ Konsul ]
O Wielka Mhroczna Boghini... Składamy Ci pokłon... Ommm... Ommmm... Fak, gdzie ta butla z tlenem? O, jest! *odgłos wdychania i wydychania* No, jestem sprawny:). Naprawdę spoko, wciąż nie mogę się nadziwić, jakie ludzie miewają pomysły... Szczególnie w pewnym stanie:).