Kozako2 [ Pretorianin ]
"Kierpce Szatana" i "Smerfy"
"Kierpce Szatana" i "Smerfy"
rozwalający teledysk
ja biorę kota i idę
a wy ??
leżałem przez 5 min na ziemi xD
Scatterhead [ łapaj dzień ]
uwielbiam ten kawałek !
klakier madafaker rządzi

Caine [ Książę Amberu ]
stare. dobre.
KhRON [ Dominus Mortis ]
\m/ ^^ \m/

Narmo [ Naczelny Maruda ]
A teraz szwagier solo

«Malakai» [ Pretorianin ]
Niezly hardcore :D

zip_error [ Centurion ]
Ostro, nic więcej nie powiem