=Radament= [ Centurion ]
Zoo Tycoon 2 Podwodny Swiat
Hey all, nie dlugo wyjdzie kolejna czesc zoo tycoon w Polsce wydana przez CDP. Co sadzicie o gierce ? Jak wedlug Was sie zapowiada i w ogole ?
berentzen [ Konsul ]
kiedys zagralem i szybko mi sie znudzilo