GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zoo Tycoon 2 Podwodny Swiat

01.02.2007
23:07
[1]

=Radament= [ Centurion ]

Zoo Tycoon 2 Podwodny Swiat

Hey all, nie dlugo wyjdzie kolejna czesc zoo tycoon w Polsce wydana przez CDP. Co sadzicie o gierce ? Jak wedlug Was sie zapowiada i w ogole ?

02.02.2007
09:23
[2]

berentzen [ Konsul ]

kiedys zagralem i szybko mi sie znudzilo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.