
NSDT [ Pretorianin ]
,,Skazany na śmierć"- czy warto?
Czy warto oglądnąć Skazany na śmierć?
BBC BB [ Leg End ]
Zdecydowanie. Ale lepiej bez lektora...
Beaverus [ Bounty Hunter ]
Wielkie : TAK :)
swietny serial :)
polak111 [ T42 ]
jw. :)

Łyczek [ Legend ]
Warto.

Wybor [ ]
Tak.

Scatterhead [ łapaj dzień ]
WARTO

NSDT [ Pretorianin ]
Aha. No to znaczy, że warto!
Mortan [ ]
Nie.

Azzie [ bonobo ]
To chyba prowokacja! :)))
NSDT [ Pretorianin ]
Czemu?
DarthRadeX [ Konsul ]
Najlepiej bez lektora.
LooZ^ [ be free like a bird ]
Mortan, ty nonkonformisto ;)
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]
IMO można obejrzeć, ale z pewnością nie jest to pozycja obowiązkowa dla kinomana...
NSDT [ Pretorianin ]
Mortan--> Dlaczego?
Azzie--> ?
siwCa [ Legend ]
NSDT, Azzie użył ironi. Kiedyś zrozumiesz.
Chodziło mu o to, że serial jest świetny i każdy powinien go oglądać. :)
NSDT [ Pretorianin ]
KPW

Beaverus [ Bounty Hunter ]
Tu sie NSDT pyta czy warto obejrzec a w 2 watku poleca ten serial :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5958055&N
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
CKM
PC99 [ ]
Chciał sobie posta podbić dziwnym pytaniem.

[bd,[55,pb5i [ Konsul ]
Warto, tak myśle

[bd,[55,pb5i [ Konsul ]
BBC BB --> bez lektora ale z polskim głosem

emii [ Generaďż˝ ]
Warto
misztel [ +0,10gr! ]
Pieprz, oglądaj Ranczo.

Narel [ Pretorianin ]
Mortan <--- wreszcie pierwsza osoba ktora docenila ta role! no i fakt akcja z przyszywaniem reki na zywo jest troche przegieta juz nie mowiac o pozniejszym jej odrywaniu od kaloryfera ^^
a zobaczyc warto tyllko BEZ LEKTORA bo to psuje cala zabawe i jeszcze to tlumaczenie na polsacie tragedia...
Yari [ Juventino ]
Mortan --> masz racje , za dużo w tym serialu przypadku i czasami niesamowitego naciągania. Mimo wszystko jak człowiek sie wciągnie ( a dzieje się to bardzo szybko ) cięzko sie oderwać :).
Ace_2005 [ The Summer ]
Obejrzałem. Twierdzę, że jest przereklamowany. Nie ma w nim niczego, co mogłoby go wyróżniać spośród tłumu innych podobnych mu produkcji. Nie wciągnął mnie. Jest przeciętny i nic ponadto.
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Warto, kiedys ogladalem Lost i to mi sie podobalo a teraz uwazam ze lost to syf
Alvarez [ REDLIGHT ]
Po kilku odcinkach PB zrezygnowałem z oglądania.
Przerost formy nad treścią.
Z seriali, króre ostatnio oglądałem tylko Jericho było gorsze.
Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Warto ! :) Obejrzałem nie pozornie 1 i 2 odcinek... A przez 3 dni już całą I serie i jestem aktualnie przy 7 odcinku II, właśnie kończy mi się ściągać 8 odcinek ! :)
Lektor polsatowski jest beznadziejny ..
Piotrus1pan [ Senator ]
Należy mi się bardzo podoba
claudespeed18 [ zią ]
sma sie zastanawiam co mnie bardziej wciagnelo Lost czy Prison Break
ale nieco chyba wygrywa Lost, mozliwe ze sie wacham bo dawno Losta nie ogladalem
raper741 [ Vamos Barca ]
Warto !!!

Igierr [ Warrior ]
no pewnie że warto
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Pewnie ze warto. A tak przy okazji, to co sie stalo z Jericho i Lost? Juz ze 2 miesiace nie ma Jericho, przerwali w polowie sezonu i ani widu ani slychu. PB wrocilo, reszta zaginela w akcji.

pawel2369 [ Centurion ]
Jasne, że warto obejrzałem tydzień temu pierwsze dwa odcinki i były spoko, także polecam
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Mortan niewierny !!!! :)
Warto