GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

,,Skazany na śmierć"- czy warto?

01.02.2007
22:47
smile
[1]

NSDT [ Pretorianin ]

,,Skazany na śmierć"- czy warto?

Czy warto oglądnąć Skazany na śmierć?

01.02.2007
22:47
[2]

BBC BB [ Leg End ]

Zdecydowanie. Ale lepiej bez lektora...

01.02.2007
22:47
[3]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Wielkie : TAK :)
swietny serial :)

01.02.2007
22:48
[4]

polak111 [ T42 ]

jw. :)

01.02.2007
22:48
smile
[5]

Łyczek [ Legend ]

Warto.

01.02.2007
22:48
smile
[6]

Wybor [ ]

Tak.

01.02.2007
22:48
smile
[7]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

WARTO

01.02.2007
22:48
smile
[8]

NSDT [ Pretorianin ]

Aha. No to znaczy, że warto!

01.02.2007
22:48
[9]

Mortan [ ]

Nie.

01.02.2007
22:49
smile
[10]

Azzie [ bonobo ]

To chyba prowokacja! :)))

01.02.2007
22:49
[11]

NSDT [ Pretorianin ]

Czemu?

01.02.2007
22:49
[12]

DarthRadeX [ Konsul ]

Najlepiej bez lektora.

01.02.2007
22:49
[13]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Mortan, ty nonkonformisto ;)

01.02.2007
22:50
[14]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

IMO można obejrzeć, ale z pewnością nie jest to pozycja obowiązkowa dla kinomana...

01.02.2007
22:50
[15]

NSDT [ Pretorianin ]

Mortan--> Dlaczego?
Azzie--> ?

01.02.2007
22:51
[16]

siwCa [ Legend ]

NSDT, Azzie użył ironi. Kiedyś zrozumiesz.

Chodziło mu o to, że serial jest świetny i każdy powinien go oglądać. :)

01.02.2007
22:52
[17]

NSDT [ Pretorianin ]

KPW

01.02.2007
22:55
smile
[18]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Tu sie NSDT pyta czy warto obejrzec a w 2 watku poleca ten serial :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5958055&N

01.02.2007
22:56
[19]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

CKM

01.02.2007
23:00
[20]

PC99 [ ]

Chciał sobie posta podbić dziwnym pytaniem.

02.02.2007
10:52
smile
[21]

[bd,[55,pb5i [ Konsul ]

Warto, tak myśle

03.02.2007
23:31
smile
[22]

[bd,[55,pb5i [ Konsul ]

BBC BB --> bez lektora ale z polskim głosem

03.02.2007
23:59
smile
[23]

emii [ Generaďż˝ ]

Warto

04.02.2007
00:02
[24]

misztel [ +0,10gr! ]

Pieprz, oglądaj Ranczo.

04.02.2007
00:12
smile
[25]

Narel [ Pretorianin ]

Mortan <--- wreszcie pierwsza osoba ktora docenila ta role! no i fakt akcja z przyszywaniem reki na zywo jest troche przegieta juz nie mowiac o pozniejszym jej odrywaniu od kaloryfera ^^

a zobaczyc warto tyllko BEZ LEKTORA bo to psuje cala zabawe i jeszcze to tlumaczenie na polsacie tragedia...

04.02.2007
00:15
[26]

Yari [ Juventino ]

Mortan --> masz racje , za dużo w tym serialu przypadku i czasami niesamowitego naciągania. Mimo wszystko jak człowiek sie wciągnie ( a dzieje się to bardzo szybko ) cięzko sie oderwać :).

04.02.2007
00:18
[27]

Ace_2005 [ The Summer ]

Obejrzałem. Twierdzę, że jest przereklamowany. Nie ma w nim niczego, co mogłoby go wyróżniać spośród tłumu innych podobnych mu produkcji. Nie wciągnął mnie. Jest przeciętny i nic ponadto.

04.02.2007
00:22
[28]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Warto, kiedys ogladalem Lost i to mi sie podobalo a teraz uwazam ze lost to syf

04.02.2007
00:25
[29]

Alvarez [ REDLIGHT ]

Po kilku odcinkach PB zrezygnowałem z oglądania.
Przerost formy nad treścią.
Z seriali, króre ostatnio oglądałem tylko Jericho było gorsze.

04.02.2007
00:51
[30]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Warto ! :) Obejrzałem nie pozornie 1 i 2 odcinek... A przez 3 dni już całą I serie i jestem aktualnie przy 7 odcinku II, właśnie kończy mi się ściągać 8 odcinek ! :)

Lektor polsatowski jest beznadziejny ..

04.02.2007
01:15
[31]

Piotrus1pan [ Senator ]

Należy mi się bardzo podoba

04.02.2007
09:38
[32]

claudespeed18 [ zią ]

sma sie zastanawiam co mnie bardziej wciagnelo Lost czy Prison Break
ale nieco chyba wygrywa Lost, mozliwe ze sie wacham bo dawno Losta nie ogladalem

04.02.2007
09:43
[33]

raper741 [ Vamos Barca ]

Warto !!!

04.02.2007
09:51
smile
[34]

Igierr [ Warrior ]

no pewnie że warto

04.02.2007
11:13
[35]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Pewnie ze warto. A tak przy okazji, to co sie stalo z Jericho i Lost? Juz ze 2 miesiace nie ma Jericho, przerwali w polowie sezonu i ani widu ani slychu. PB wrocilo, reszta zaginela w akcji.

04.02.2007
11:22
smile
[36]

pawel2369 [ Centurion ]

Jasne, że warto obejrzałem tydzień temu pierwsze dwa odcinki i były spoko, także polecam

04.02.2007
11:43
[37]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Mortan niewierny !!!! :)

Warto

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.