Casillas35 [ Centurion ]
Przed Walką Tomasz Adamek - Chad Dawson
Zbliżamy się do tak oczekiwanej w Polsce walki.Tomek Adamek kontra Chad Dawson...Oj bedzie sie dzialo...Przypominam TVN Godzina 3:00 Tomasz Adamek - Chad Dawson

Belm [ Konsul ]
Obstawiam oczywiście naszego górala.
Mam nadzieję, że Tomek popracował trochę na swoją gardą, podczas ostatniej walki trzymał ją zdecydowanie za nisko, przez co często obrywał .

Casillas35 [ Centurion ]
Tak,tak to co mowil Andrzej Gmitruch "Wyzej lewa reka"
Belm [ Konsul ]
To samo mówił Henryk Petrich. Trener, który Adamka szkolił w Polsce.
Teraz Tomek na niskiego trenera, przyzwyczaił się trzymać nisko gardę, i obrywa.
Ale bądźmy dobrej myśli!
stanson [ Szeryf ]
Warto oglądać, tym bardziej że walczyć będzie jeszcze Roy Jones Jr, a w innej walce Jesus Chavez - o mistrzostwo IBF. Warto przypomnieć, że wrócił po długiej przerwie, gdyz załamał się po swej ostatniej walce z Johnsonem - tak go pobił, że gość zmarł po paru dniach...
Grucha [ Generaďż˝ ]
Jesus Chavez jest niesamowity...
Casillas35 [ Centurion ]
Zgadam sie
Glob3r [ Generaďż˝ ]
To jest TEJ nocy? Czy następnej?
Dizy [ Pretorianin ]
Jak można się nazywać Jezus
Deepdelver [ Legend ]
Dizy --> a jak można mieć na imię Maria?
BTW jak już się jest Jezusem, to wypadałoby nie zabijać ludzi.
squallu [ saikano ]
no coz Tomasz wszyscy czekamy na wygrana, utrzyj nosa temu pyszalkowatemu Dawsonowni i jego trenerowi.
stanson [ Szeryf ]
Deepdelver --> obejrzyj walkę; to był dosc typowy knockdown. Sedzia w odpowiednim momencie przerwal walke, Johnson normalnie poszedl do szatni, po czym zasłabł i zapadł w śpiączkę. Zmarł po kilku dniach w szpitalu. Po prostu cos mu tam pekło w mózgu, cóż ryzyko zawodowe. Mimo, ze tego sie nie dalo przewidziec Chavez sie załamał, poltora roku nie wychodzil na ring, jednak rodzina ofiary namawiala go do dalszego uprawiania tego sportu i dala do zrozumienia, ze nie ma do niego żalu. Całkiem ciekawa historia...
False [ Up ]
Tomasz Adamek walczy w ostatniej walce? Tak mniej więcej, o której można się spodziewać jego wejścia na ring, przewidując, że wcześniejsze nie będą przerwane knockout'ami?

MR.MANIAK [ Senator ]
Mam nadzieje że Tomek rozniesie Chada. Zapowiada się ciekawa noc. Jakoś dzisiaj nie zamierzam spać - ale to raczej nie dziwne.
Stanson---> a Ty wróciłeś już do boksu?? Bo coś mi świta, że w jakimś wątku zapowiadałeś to.
Czy już mi się miesza coś?

Volk [ Generaďż˝ ]
Maniak <- Ten watek byl stworzony po pijaku.
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Walka nie jest czasem na Polsacie?
Ciekawe o ktorej bedzie walczyl Polak, pewnie kolo 5?
nie, chyba jednak Adamek bedzie o 3 wlasnie....
Lysack [ Latino Lover ]
na miniaturce z pierwszego posta Adamek wygląda jak Małysz:)

MR.MANIAK [ Senator ]
Upne może, bo zaraz się zacznie

MiniWm [ PeaceMaker ]
Kuzwa a ja swiecie przekonany ze polsatsport bedzie transmitowal :/
Na jakim kanale leci ?
Mr.Maniak ---> dzieki ! :]
a jest gdzies na necie ?
MR.MANIAK [ Senator ]
Na polsacie i polsacie sport extra
W32.Blaster [ Konsul ]
Jak się okazalo,walka Adamka odbędzie się jako ostatnia. Będę się dłużej denerwował a nie lubię tego....

MR.MANIAK [ Senator ]
Taaaa, będzie jako walka wieczoru ( raczej poranku ).

MiniWm [ PeaceMaker ]
6:00 czeka mnie pobudka a nastepnie kucie na egzamin :P kocham sesje !
MR.MANIAK [ Senator ]
Zaczyna się powoli walka Tomka
MR.MANIAK [ Senator ]
Niestety Tomek przegrał. Wielka szkoda, ale Tomek to świetny bokser i zasługuje na wielki szacunek za to co zrobił do tej pory

Mychu [ Centurion ]
niestety Adamek przegral. Szkoda ale zasluzenie bo nie zadawal ciosow prawie przez cala walke
Imix [ SG-1 ]
I przegral... Juz jak tylko wlazl do ringu wydawalo mi sie ze przegra, bo byl strasznie sztywny. I tak tez bylo podczas walki... Dopiero gdzies od 8 rundy walka byla wyrownana, z mala przewaga Adamka, a wczesniej dal kompletnie ciala...
Ja wiem, ze latwo sie oglada i udaje cwaniaka, ale Adamek zadawal stanowczo za malo ciosow. We wczesniejszych walkach jakie ogladalem z jego udzialem, caly czas atakowal, narzucal tempo, zadawal ciosy. Dzis tego zabraklo.

MiniWm [ PeaceMaker ]
Stracony czas ! ide spac !
Łyczek [ Legend ]
Nie chciało mi się wypowiadać po walce za bardzo... Adamek przegrał wyraźnie VII i VIIII rundę i to myślę zaważyło o zwycięstwie Chada... Szkoda wielka, ale taki jest sport...
Behemoth [ Kocham Marysię ]
Nie oglądałem, ale widze, że nie ma co żałować :) Bardzo dał dupy?

megaabol [ Generaďż˝ ]
No cóż skoda przegranej sznasy na obrone i walke w Polsce bo następna miała się ponoć odbyć w Katowicach :/
Mam tylko nadzieje że Tomek się pozbiera i jeszcze pokaże na co go stać, bo jest naprawde wspaniały. :)
Azazell3 [ C.O.P ]
jezeli jest taki wspaniały to czemu nie zadawal prawie żadnego ciosu w czasie walki ? ;)
dziwne to troche
Łyczek [ Legend ]
Azazell3 ---> Wiesz co to jest słabszy dzień ?
megaabol [ Generaďż˝ ]
Azazell3 ---> zobacz wypowiedź Łyczka. A tak przy okazji Adamek przecierz położył tego Dowsona na łopatki w 10 rudndzie

Andre770 [ Koniokwiciur ]
Szkoda...
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
No to nie żałuje że zasnąłem około 2 w nocy...szkoda Adamka

W32.Blaster [ Konsul ]
Ja wytrwałem do tej 4 jednak gdy do 3 rundy słyszałem komentarze że Adamek jest zbyt sztywny, postanowiłem że niebędę się denerwował i pójdę spać. Coś przeczuwałem bo śniła mi się nawet ta walka a właściwie to,że przegrał. Rano się budzę i czytam w necie że Adamek został pokonany na punkty...wielka szkoda...