GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przed Walką Tomasz Adamek - Chad Dawson

01.02.2007
22:39
[1]

Casillas35 [ Centurion ]

Przed Walką Tomasz Adamek - Chad Dawson

Zbliżamy się do tak oczekiwanej w Polsce walki.Tomek Adamek kontra Chad Dawson...Oj bedzie sie dzialo...Przypominam TVN Godzina 3:00 Tomasz Adamek - Chad Dawson

01.02.2007
22:41
smile
[2]

Belm [ Konsul ]

Obstawiam oczywiście naszego górala.

Mam nadzieję, że Tomek popracował trochę na swoją gardą, podczas ostatniej walki trzymał ją zdecydowanie za nisko, przez co często obrywał .

01.02.2007
22:43
smile
[3]

Casillas35 [ Centurion ]

Tak,tak to co mowil Andrzej Gmitruch "Wyzej lewa reka"

01.02.2007
22:47
[4]

Belm [ Konsul ]

To samo mówił Henryk Petrich. Trener, który Adamka szkolił w Polsce.
Teraz Tomek na niskiego trenera, przyzwyczaił się trzymać nisko gardę, i obrywa.

Ale bądźmy dobrej myśli!

02.02.2007
11:16
[5]

stanson [ Szeryf ]

Warto oglądać, tym bardziej że walczyć będzie jeszcze Roy Jones Jr, a w innej walce Jesus Chavez - o mistrzostwo IBF. Warto przypomnieć, że wrócił po długiej przerwie, gdyz załamał się po swej ostatniej walce z Johnsonem - tak go pobił, że gość zmarł po paru dniach...

02.02.2007
11:36
[6]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Jesus Chavez jest niesamowity...

02.02.2007
17:33
[7]

Casillas35 [ Centurion ]

Zgadam sie

02.02.2007
17:34
[8]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

To jest TEJ nocy? Czy następnej?

02.02.2007
17:39
[9]

Dizy [ Pretorianin ]

Jak można się nazywać Jezus

02.02.2007
17:41
[10]

Deepdelver [ Legend ]

Dizy --> a jak można mieć na imię Maria?

BTW jak już się jest Jezusem, to wypadałoby nie zabijać ludzi.

03.02.2007
08:23
[11]

squallu [ saikano ]

no coz Tomasz wszyscy czekamy na wygrana, utrzyj nosa temu pyszalkowatemu Dawsonowni i jego trenerowi.

03.02.2007
08:46
[12]

stanson [ Szeryf ]

Deepdelver --> obejrzyj walkę; to był dosc typowy knockdown. Sedzia w odpowiednim momencie przerwal walke, Johnson normalnie poszedl do szatni, po czym zasłabł i zapadł w śpiączkę. Zmarł po kilku dniach w szpitalu. Po prostu cos mu tam pekło w mózgu, cóż ryzyko zawodowe. Mimo, ze tego sie nie dalo przewidziec Chavez sie załamał, poltora roku nie wychodzil na ring, jednak rodzina ofiary namawiala go do dalszego uprawiania tego sportu i dala do zrozumienia, ze nie ma do niego żalu. Całkiem ciekawa historia...

03.02.2007
18:55
[13]

False [ Up ]

Tomasz Adamek walczy w ostatniej walce? Tak mniej więcej, o której można się spodziewać jego wejścia na ring, przewidując, że wcześniejsze nie będą przerwane knockout'ami?

03.02.2007
19:27
smile
[14]

MR.MANIAK [ Senator ]

Mam nadzieje że Tomek rozniesie Chada. Zapowiada się ciekawa noc. Jakoś dzisiaj nie zamierzam spać - ale to raczej nie dziwne.

Stanson---> a Ty wróciłeś już do boksu?? Bo coś mi świta, że w jakimś wątku zapowiadałeś to.
Czy już mi się miesza coś?

03.02.2007
19:29
smile
[15]

Volk [ Generaďż˝ ]

Maniak <- Ten watek byl stworzony po pijaku.

03.02.2007
19:29
[16]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Walka nie jest czasem na Polsacie?

Ciekawe o ktorej bedzie walczyl Polak, pewnie kolo 5?

nie, chyba jednak Adamek bedzie o 3 wlasnie....

03.02.2007
19:31
[17]

Lysack [ Latino Lover ]

na miniaturce z pierwszego posta Adamek wygląda jak Małysz:)

04.02.2007
02:56
smile
[18]

MR.MANIAK [ Senator ]

Upne może, bo zaraz się zacznie

04.02.2007
03:03
smile
[19]

MiniWm [ PeaceMaker ]

Kuzwa a ja swiecie przekonany ze polsatsport bedzie transmitowal :/

Na jakim kanale leci ?

Mr.Maniak ---> dzieki ! :]

a jest gdzies na necie ?

04.02.2007
03:05
[20]

MR.MANIAK [ Senator ]

Na polsacie i polsacie sport extra

04.02.2007
03:09
[21]

W32.Blaster [ Konsul ]

Jak się okazalo,walka Adamka odbędzie się jako ostatnia. Będę się dłużej denerwował a nie lubię tego....

04.02.2007
03:13
smile
[22]

MR.MANIAK [ Senator ]

Taaaa, będzie jako walka wieczoru ( raczej poranku ).

04.02.2007
03:18
smile
[23]

MiniWm [ PeaceMaker ]

6:00 czeka mnie pobudka a nastepnie kucie na egzamin :P kocham sesje !

04.02.2007
03:52
[24]

MR.MANIAK [ Senator ]

Zaczyna się powoli walka Tomka

04.02.2007
04:50
[25]

MR.MANIAK [ Senator ]

Niestety Tomek przegrał. Wielka szkoda, ale Tomek to świetny bokser i zasługuje na wielki szacunek za to co zrobił do tej pory

04.02.2007
04:50
smile
[26]

Mychu [ Centurion ]

niestety Adamek przegral. Szkoda ale zasluzenie bo nie zadawal ciosow prawie przez cala walke

04.02.2007
04:52
[27]

Imix [ SG-1 ]

I przegral... Juz jak tylko wlazl do ringu wydawalo mi sie ze przegra, bo byl strasznie sztywny. I tak tez bylo podczas walki... Dopiero gdzies od 8 rundy walka byla wyrownana, z mala przewaga Adamka, a wczesniej dal kompletnie ciala...
Ja wiem, ze latwo sie oglada i udaje cwaniaka, ale Adamek zadawal stanowczo za malo ciosow. We wczesniejszych walkach jakie ogladalem z jego udzialem, caly czas atakowal, narzucal tempo, zadawal ciosy. Dzis tego zabraklo.

04.02.2007
04:56
smile
[28]

MiniWm [ PeaceMaker ]

Stracony czas ! ide spac !

04.02.2007
06:13
[29]

Łyczek [ Legend ]

Nie chciało mi się wypowiadać po walce za bardzo... Adamek przegrał wyraźnie VII i VIIII rundę i to myślę zaważyło o zwycięstwie Chada... Szkoda wielka, ale taki jest sport...

04.02.2007
08:04
[30]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Nie oglądałem, ale widze, że nie ma co żałować :) Bardzo dał dupy?

04.02.2007
08:42
smile
[31]

megaabol [ Generaďż˝ ]

No cóż skoda przegranej sznasy na obrone i walke w Polsce bo następna miała się ponoć odbyć w Katowicach :/

Mam tylko nadzieje że Tomek się pozbiera i jeszcze pokaże na co go stać, bo jest naprawde wspaniały. :)

04.02.2007
08:43
[32]

Azazell3 [ C.O.P ]

jezeli jest taki wspaniały to czemu nie zadawal prawie żadnego ciosu w czasie walki ? ;)

dziwne to troche

04.02.2007
08:45
[33]

Łyczek [ Legend ]

Azazell3 ---> Wiesz co to jest słabszy dzień ?

04.02.2007
08:47
[34]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Azazell3 ---> zobacz wypowiedź Łyczka. A tak przy okazji Adamek przecierz położył tego Dowsona na łopatki w 10 rudndzie

04.02.2007
09:26
smile
[35]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Szkoda...

04.02.2007
09:36
[36]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

No to nie żałuje że zasnąłem około 2 w nocy...szkoda Adamka

04.02.2007
12:01
smile
[37]

W32.Blaster [ Konsul ]

Ja wytrwałem do tej 4 jednak gdy do 3 rundy słyszałem komentarze że Adamek jest zbyt sztywny, postanowiłem że niebędę się denerwował i pójdę spać. Coś przeczuwałem bo śniła mi się nawet ta walka a właściwie to,że przegrał. Rano się budzę i czytam w necie że Adamek został pokonany na punkty...wielka szkoda...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.