Casillas35 [ Centurion ]
MAMY FINAŁ!!!
TAK JEST SUPER FINAŁ!!Brak słów...Jeszcze Adamek wyga super!!1
jamkgh [ YA RLY ]
k.
PC99 [ ]
15 jeszcze tych wątków załóżcie... i dobrze! Jest powód!
andrzej701 [ Pretorianin ]
I BARDZO SIĘ Z TEGO CIESZE
mam nadzieję,że będzie jeszcze lepszy wynik niż u chłopców Lozano
tego im zyczę

pawelcz3 [ Konsul ]
SUPER!!!