GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do kiedy mozna nabywac bilety miesieczne...

01.02.2007
22:18
smile
[1]

Flet [ Fletomen ]

Do kiedy mozna nabywac bilety miesieczne...

... w PKS'ie ? No własnie dzisiaj juz pierwszy, a ja nie mam jeszcze biletu dzieki, ktoremu bede mogl dojezdzac do szkoly. Narazie jeszcze przez 12 dni mam ferie, jednak czyms po feriach trzeba dojezdzac.

Wyszło na to, ze zaspałem, bo zawsze miałem bilet wczesniej. Czy jest jakis termin do ktorego wydawane sa miesieczne ? Np. 5 dni od pierwszego dnia miesiaca albo cos ? A moze moge kupic w polowie Lutego miesieczny i to moja sprawa, ze tak pozno ?

01.02.2007
22:20
smile
[2]

siwCa [ Legend ]

A moze moge kupic w polowie Lutego miesieczny i to moja sprawa, ze tak pozno ?

Tak, tak można.

01.02.2007
22:25
smile
[3]

Flet [ Fletomen ]

Napewno ? Nie usmiecha mi sie ciagle od wejscia wołac gdzie chce jechac i słuchac narzekania, ze nia mam wyliczone :) A tak to "pik" i wchodze hehe.

01.02.2007
22:50
smile
[4]

Flet [ Fletomen ]

Nikt tutaj nie jezdzi jeszcze autobusem ?

01.02.2007
22:52
smile
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Ja jeżdżę. Teraz co firma to ma inne zasady. Najlepiej zadzwoń na informacje.

01.02.2007
23:04
smile
[6]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

jutro spokojnie wykupisz miesieczny :)

01.02.2007
23:08
[7]

mr. Spark [ ]

W zwykłej komunikacji miejskiej (nie wiem jak w PKS) bilety miesięczne nie biora pod uwagę kalendarzowego miesiąca, tylko liczą 30 dni od dnia zakupu.

02.02.2007
10:27
[8]

Flet [ Fletomen ]

Jeszcze dzisiaj UP.

Chyba dzisiaj bede musiał jechac, oby tylko juz nie na darmo.

02.02.2007
10:29
[9]

Wormsek [ Pretorianin ]

Mi się zarzało nawet ok 10ego kupować w PKSie łódzkim. Nie wiem jak jest w twoim.

02.02.2007
11:06
[10]

MaciekJ [ Pretorianin ]

Na 100% do 5. dnia miesiaca mozna kupic, jak dalej to zalezy juz od placowki terenowej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.