
snipi [ Pretorianin ]
Zestaw kolumn +komputer
Mam takie pytanie: czy podłączenie zestawu kolumn 5.1 przez amplituner 5.1 do komputera bedzie grac tak jak powinno? i ewentualnie jak to podłączyc?
Dzieki, pozrawiam.

snipi [ Pretorianin ]
^up
mikmac [ Senator ]
przez wysjcie spdif pod coaxa. Z audixy lub x-fy (tym bardziej) bedzie ladnie gralo - podobnie jak z DVD sredniej klasy (500-1000 PLN).