GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zestaw kolumn +komputer

01.02.2007
22:13
smile
[1]

snipi [ Pretorianin ]

Zestaw kolumn +komputer

Mam takie pytanie: czy podłączenie zestawu kolumn 5.1 przez amplituner 5.1 do komputera bedzie grac tak jak powinno? i ewentualnie jak to podłączyc?
Dzieki, pozrawiam.

02.02.2007
19:54
smile
[2]

snipi [ Pretorianin ]

^up

02.02.2007
20:02
[3]

mikmac [ Senator ]

przez wysjcie spdif pod coaxa. Z audixy lub x-fy (tym bardziej) bedzie ladnie gralo - podobnie jak z DVD sredniej klasy (500-1000 PLN).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.