MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]
Jaki net
Niedługo rezygnuje z Neo ( dzięki bogu ) i mam pytanie : Jakiego neta mam wybrać ?
Doradźcie mi.
jamkgh [ YA RLY ]
A co takiego zlego bylo w neostradzie?
MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]
Obsługa fatalna wolne łącze i masakryczne rachunki ( za 512 pace ok. 90 zł a mój kumpel za neta 2x szybszego płaci połowę mniej)
mycha921 [ Potępiony ]
jamkgh>>>Bo zalet jeszcze nie stwierdzono, a wad ? Zabraknie miejsca na wypisanie, z reszą cały czas się pojawiają nowe :P
zmudix [ palnik ]
Netia, Dialog, lokalne sieci kablowe/osiedlowe.

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Cena. :]
Ja też najprawdopodobniej będę rezygnować i przerzucam się na Multimo od GTS Energis( 1mb bez limitów za 55zł z VAT przez 24 miesiące).
mycha921 [ Potępiony ]
Bobuch>>>>Przecież i tak od TP jest multimo...abonament za telefon trzeba wysoki bulić...
MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]
mi chodzi o coś taniego i szybkiego .
Słyszałem kiedyś coś o Netii, ale nie wiem może coś lepszego jest.
A co do osiedlówki to odpada
PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]
U mnie i tak nic innego nie pociągnie niż Neo, ale jestem zadowolony. Nigdy jeszcze nie miałem żadnych problemów - jeden jedyny był przy zakładaniu, miałem pierwsze jak tylko pojawiła się w okolicy i początkowo były problemy i przerwy w dostawie, przez około dwa tygodnie, a później - już tylko coraz lepiej. Mam Neo ponad rok i wezmę coś innego jak skończy mi się dwu-letnia umowa.
Jeżeli masz taką możliwość, to słyszałem pozytywne opinie na temat Netii, ale są też negatywne. Sam nie wiem, których jest więcej.
Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Najniższy abonament w TP kosztuje 20 parę złotych, a żeby mieć Neo, muszę płacić abonament 50. Multimo jest teoretycznie niezależne od TePsy. Zresztą, 55zł teraz płacę za 160 kbps, a umowę mam do sierpnia. Co byś wybrał na moim miejscu? :]

Andre770 [ Koniokwiciur ]
Awacom

mycha921 [ Potępiony ]
Bobuch>>>Hehhehehe :D Trudny wybór ! Lepiej się dobrze zastanów..bo możesz żałować ! :P

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
mycha-> Odbieram to jako żart. ;D
Kumavan [ child of KoRn ]
Skąd mamy wiedzieć co Ci doradzić, jak nie wiadomo, z czego możesz skorzystać :)
Ja na przykład nie mogę skorzystać z niczego sensownego, oprócz neo. Ale również zrywam umowę - 512 kbit za jakieś kosmiczne pieniądze. Prawopodobnie skończy się tak, że kilka miesięcy będę czekał na jakąś nową ofertę Tepsy, bo ze starych nie mogę skorzystać (w dniu ich wejścia miałem neo na łączu).
MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]
Jedyne z czego nie mogę to tylko z Dialogu bo nie mam w pobliżu linii ...
ormats [ Konsul ]
Co sadzicie o chello? Niedlugo sie przeprowadzam i niestety moj obecny dostawca netu( Global Connect) nie dziala na mojej nowej ulicy. Jedynym rozwiazaniem jest tam chello , neo nawet nie biore pod uwage.
Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Kumavan -> A Netia? A Multimo od GTS Energis? :/ Tańsze i na liniach TP, bez limitów...

jamkgh [ YA RLY ]
i tp ;-D
Nie wiem dlaczego tak na nich narzekacie, kurcze po zniesieniu limitow naprawde to sie zrobila jedna z atrakcyjniejszych ofert na rynku - dobry ping, staly transfering, bezawaryjnosc (przynajmniej u mnie)
Telefon mozna zawiesic - z tym nie ma problemu.
Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Ja nie narzekam, ale poczytaj parę postów wyżej ile płacę za 160kbps...
PC99 [ ]
MadaKośnik => obsługa fatalna- czyli że co? O_o, wolne łącze- chyba twój spyware na dysku., masakryczne rachunki - chyba żeś się przyzwyczaił do półrocznej darmochy. Pozatym, trzeba było dobrać sobie inną promocje.
mycha921 => jamkgh>>>Bo zalet jeszcze nie stwierdzono, a wad ? Zabraknie miejsca na wypisanie, z reszą cały czas się pojawiają nowe :P
^może jednak się wysil i wypisz te wady, bo ja prócz limitu transferu, innych nie zauważam.
Flet [ Fletomen ]
Podoba mi sie ta usluga GTS Energis. Wiadomo cos o pingach ?
Kumavan [ child of KoRn ]
Bobuch ---> nigdy nie słyszałem żeby to było dostępne w moim city i pewnie nie jest, ale sprawdzę. Dzięki.

Deton [ Konsul ]
Wybieraj Netie, taniej, bez limitów...
berentzen [ Konsul ]
lepiej w dialogu, bo ja mam internet 2Mb/s i telefon za zlotowke(na 3 lata) czyli place ok 74zł
_Robo_ [ Senator ]
Deton w neo juz tez nie ma limitow :)
peter123456 [ Generaďż˝ ]
Boże dziękuję Ci za moją super sieć osiedlową dzięki, której nie muszę męczyć się z neo :) Mam
2,5 mb/s za 50 zł/mies., a od 18 do 6 rano 6 mb/s :]
yellowfox [ Uśmiechnij się ]
boze co ci zrobilem ze nie mam jak peter123456

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Kumavan -> Tu masz mapkę dostępności Multimo:
www.multimo.pl
Kumavan [ child of KoRn ]
@Bobuch
Wiem, wiem. Dzięki. Przeczytałem już sporo i akurat moja metropolia kwalifikuje się w pierwszej kolejności do założenia Multimo. Przejrzałem też umowę i zaraz do nich zadzwonię, bo mam z 10 pytań. Mam nadzieję, że to jest naprawdę tak fajne, na jakie wygląda.
Dorzucam ciekawy link:
MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]
Hmm multimimo dopiero u mnie w kwietniu a mi się umowa z Neo kończy ...
Chyba jednak Netia
Bekam_xD [ Pretorianin ]
tylko neo