GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki net

01.02.2007
22:11
[1]

MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]

Jaki net

Niedługo rezygnuje z Neo ( dzięki bogu ) i mam pytanie : Jakiego neta mam wybrać ?
Doradźcie mi.

01.02.2007
22:12
[2]

jamkgh [ YA RLY ]

A co takiego zlego bylo w neostradzie?

01.02.2007
22:15
[3]

MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]

Obsługa fatalna wolne łącze i masakryczne rachunki ( za 512 pace ok. 90 zł a mój kumpel za neta 2x szybszego płaci połowę mniej)

01.02.2007
22:15
[4]

mycha921 [ Potępiony ]

jamkgh>>>Bo zalet jeszcze nie stwierdzono, a wad ? Zabraknie miejsca na wypisanie, z reszą cały czas się pojawiają nowe :P

01.02.2007
22:15
[5]

zmudix [ palnik ]

Netia, Dialog, lokalne sieci kablowe/osiedlowe.

01.02.2007
22:15
smile
[6]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Cena. :]
Ja też najprawdopodobniej będę rezygnować i przerzucam się na Multimo od GTS Energis( 1mb bez limitów za 55zł z VAT przez 24 miesiące).

01.02.2007
22:16
[7]

mycha921 [ Potępiony ]

Bobuch>>>>Przecież i tak od TP jest multimo...abonament za telefon trzeba wysoki bulić...

01.02.2007
22:18
[8]

MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]

mi chodzi o coś taniego i szybkiego .
Słyszałem kiedyś coś o Netii, ale nie wiem może coś lepszego jest.
A co do osiedlówki to odpada

01.02.2007
22:19
[9]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

U mnie i tak nic innego nie pociągnie niż Neo, ale jestem zadowolony. Nigdy jeszcze nie miałem żadnych problemów - jeden jedyny był przy zakładaniu, miałem pierwsze jak tylko pojawiła się w okolicy i początkowo były problemy i przerwy w dostawie, przez około dwa tygodnie, a później - już tylko coraz lepiej. Mam Neo ponad rok i wezmę coś innego jak skończy mi się dwu-letnia umowa.

Jeżeli masz taką możliwość, to słyszałem pozytywne opinie na temat Netii, ale są też negatywne. Sam nie wiem, których jest więcej.

01.02.2007
22:20
[10]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Najniższy abonament w TP kosztuje 20 parę złotych, a żeby mieć Neo, muszę płacić abonament 50. Multimo jest teoretycznie niezależne od TePsy. Zresztą, 55zł teraz płacę za 160 kbps, a umowę mam do sierpnia. Co byś wybrał na moim miejscu? :]

01.02.2007
22:23
smile
[11]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Awacom

01.02.2007
22:23
smile
[12]

mycha921 [ Potępiony ]

Bobuch>>>Hehhehehe :D Trudny wybór ! Lepiej się dobrze zastanów..bo możesz żałować ! :P

01.02.2007
22:24
smile
[13]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

mycha-> Odbieram to jako żart. ;D

01.02.2007
22:29
[14]

Kumavan [ child of KoRn ]

Skąd mamy wiedzieć co Ci doradzić, jak nie wiadomo, z czego możesz skorzystać :)

Ja na przykład nie mogę skorzystać z niczego sensownego, oprócz neo. Ale również zrywam umowę - 512 kbit za jakieś kosmiczne pieniądze. Prawopodobnie skończy się tak, że kilka miesięcy będę czekał na jakąś nową ofertę Tepsy, bo ze starych nie mogę skorzystać (w dniu ich wejścia miałem neo na łączu).

01.02.2007
22:32
[15]

MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]

Jedyne z czego nie mogę to tylko z Dialogu bo nie mam w pobliżu linii ...

01.02.2007
22:50
[16]

ormats [ Konsul ]

Co sadzicie o chello? Niedlugo sie przeprowadzam i niestety moj obecny dostawca netu( Global Connect) nie dziala na mojej nowej ulicy. Jedynym rozwiazaniem jest tam chello , neo nawet nie biore pod uwage.

01.02.2007
22:52
[17]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Kumavan -> A Netia? A Multimo od GTS Energis? :/ Tańsze i na liniach TP, bez limitów...

01.02.2007
22:54
smile
[18]

jamkgh [ YA RLY ]

i tp ;-D
Nie wiem dlaczego tak na nich narzekacie, kurcze po zniesieniu limitow naprawde to sie zrobila jedna z atrakcyjniejszych ofert na rynku - dobry ping, staly transfering, bezawaryjnosc (przynajmniej u mnie)

Telefon mozna zawiesic - z tym nie ma problemu.

01.02.2007
22:57
[19]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Ja nie narzekam, ale poczytaj parę postów wyżej ile płacę za 160kbps...

01.02.2007
22:58
[20]

PC99 [ ]

MadaKośnik => obsługa fatalna- czyli że co? O_o, wolne łącze- chyba twój spyware na dysku., masakryczne rachunki - chyba żeś się przyzwyczaił do półrocznej darmochy. Pozatym, trzeba było dobrać sobie inną promocje.

mycha921 => jamkgh>>>Bo zalet jeszcze nie stwierdzono, a wad ? Zabraknie miejsca na wypisanie, z reszą cały czas się pojawiają nowe :P
^może jednak się wysil i wypisz te wady, bo ja prócz limitu transferu, innych nie zauważam.

01.02.2007
23:04
[21]

Flet [ Fletomen ]

Podoba mi sie ta usluga GTS Energis. Wiadomo cos o pingach ?

02.02.2007
01:03
[22]

Kumavan [ child of KoRn ]

Bobuch ---> nigdy nie słyszałem żeby to było dostępne w moim city i pewnie nie jest, ale sprawdzę. Dzięki.

02.02.2007
07:28
smile
[23]

Deton [ Konsul ]

Wybieraj Netie, taniej, bez limitów...

02.02.2007
08:16
[24]

berentzen [ Konsul ]

lepiej w dialogu, bo ja mam internet 2Mb/s i telefon za zlotowke(na 3 lata) czyli place ok 74zł

02.02.2007
08:24
[25]

_Robo_ [ Senator ]

Deton w neo juz tez nie ma limitow :)

02.02.2007
08:32
[26]

peter123456 [ Generaďż˝ ]

Boże dziękuję Ci za moją super sieć osiedlową dzięki, której nie muszę męczyć się z neo :) Mam
2,5 mb/s za 50 zł/mies., a od 18 do 6 rano 6 mb/s :]

02.02.2007
08:37
[27]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

boze co ci zrobilem ze nie mam jak peter123456

02.02.2007
08:41
smile
[28]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Kumavan -> Tu masz mapkę dostępności Multimo:
www.multimo.pl

02.02.2007
09:13
[29]

Kumavan [ child of KoRn ]

@Bobuch

Wiem, wiem. Dzięki. Przeczytałem już sporo i akurat moja metropolia kwalifikuje się w pierwszej kolejności do założenia Multimo. Przejrzałem też umowę i zaraz do nich zadzwonię, bo mam z 10 pytań. Mam nadzieję, że to jest naprawdę tak fajne, na jakie wygląda.

Dorzucam ciekawy link:

02.02.2007
10:35
[30]

MadaKośnik [ - Adept od kuromacania - ]

Hmm multimimo dopiero u mnie w kwietniu a mi się umowa z Neo kończy ...
Chyba jednak Netia

02.02.2007
14:39
[31]

Bekam_xD [ Pretorianin ]

tylko neo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.