GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Baby-Bonus, super promocja na nowego Fiata Bravo

01.02.2007
21:48
[1]

Azzie [ bonobo ]

Baby-Bonus, super promocja na nowego Fiata Bravo



Fiat ma w zanadrzu kilka ciekawych pomysłów, by zachęcić klientów do nabycia jego nowego auta. Wiemy już, że w Polsce będzie można wziąć na jego kupno nieoprocentowany kredyt. Niespotykaną dotąd promocją będzie tzw. Baby-bonus - każdemu, kto kupi Fiata Bravo na kredyt, i komu w czasie 12 do 36 miesięcy urodzi się dziecko, Fiat obiecuje spłacić resztę pozostałych rat. Wzrost przyrostu naturalnego w Polsce wydaje się gwarantowany...

Slyszeliscie cos wiecej o tym? Jakies szczegoly? Wyglada super, akurat moglbym sie zalapac :)

Tylko zastanawiam sie jaki moze byc haczyk?

01.02.2007
21:49
[2]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Nastały czasy kiedy trzeba będzie przed FIATem udowadniać ojcostwo chyba, że to promocja tylko dla matek :)

01.02.2007
21:51
smile
[3]

marszym [ Naczelnik ]

No to niezły prezent dla młodych rodziców :)

01.02.2007
21:53
[4]

vien [ łowca pip ]

haczykiem moze byc np 50% wplaty a pozostale 50 na raty

poza tym utrzymanie dziecka jest porównywalnie drogie i zdecydowanie bardziej kłopotliwe od raty kredytu samochodowego i watpie zeby ktos specjalnie planowal dziecko i kupno samochodu jako 2 pieczenie na jednym ogniu

01.02.2007
21:53
[5]

Azzie [ bonobo ]

Moze oni licza ze duzo osob kupi samochod a potem sie jednak rozmysli z dziecka, albo im to dziecko nie wyjdzie?

Zauwazcie ze starac sie o "umorzenie kredytu" mozna dopiero 3 miesiace po zakupie samochodu. A pewnosci kiedy to umorzenie bedzie nigdy nie ma...

Z drugiej strony jesli taka promocja bedzie, to kazde mlode malzenstwo kupi Bravo...

01.02.2007
21:56
smile
[6]

twostupiddogs [ Senator ]

Azzie

Na pewno każde.

01.02.2007
21:58
[7]

Prof. Lupin [ Konsul ]

Haczyk jest tutaj że to f i a t solidna marka.

01.02.2007
22:01
[8]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Nie licz na taką promocje Azzie, nie mogą przeciez do własnego samochodu... musi byc jakis haczyk.

01.02.2007
22:11
[9]

Azzie [ bonobo ]

Nawet jezeli jest to 50/50, to dajmy na to 72 tysiace za samochod, ah juz liczmy super wypasiony :)

36 od reki, 36 na 3 lata na raty, dziecko po 12 miesiacach, a wiec umarzaja 24 000 zl... Jak dla mnie super :)

01.02.2007
22:20
smile
[10]

n2n [ Don Kermitto ]

-Tato czy moje narodziny były planowane? -Ależ oczywiście! Wkońcu trzeba mieć czym do pracy jeździć, nie, junior?

01.02.2007
22:31
[11]

Azzie [ bonobo ]

Heheh no dzieciak moglby sie wkurzyc jakby sie dowiedzial potem :))))

01.02.2007
22:32
[12]

twostupiddogs [ Senator ]

Azzie

Wkurzyłby się gdyby się dowiedział, że przyszedł na świat za becikowe.

01.02.2007
22:34
[13]

Arczens [ Legend ]

Zmowa milczeni musi byc, bo depresja gwarantowana :)

01.02.2007
22:34
[14]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Cholera ale sie walnalem w poscie 8. Miało być "nie moga przeciez dopłacać do własnego samochodu".

01.02.2007
23:22
[15]

goldenSo [ Ciasteczkowy LorD ]

w czasie 12 do 36 miesięcy

brakuje tylko słowa od

01.02.2007
23:57
smile
[16]

gladius [ Subaru addict ]

Szkoda, że chodzi o Fiata.

02.02.2007
07:44
[17]

mycha921 [ Potępiony ]

Tonący brzytwy się chwyta....

02.02.2007
07:50
smile
[18]

ribik [ Generaďż˝ ]

Powinni do każdego fiata dorzucić stingera gratis

02.02.2007
07:52
[19]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

haczykiem jest to, że będzie trzeba udokumentować to, że bobas został poczęty na tylniej kanapie fiata bravo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.