GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wirtualny przyjaciel? :/

01.02.2007
20:14
[1]

xircom [ Generaďż˝ ]

Wirtualny przyjaciel? :/

Ech, znów zostałem na lodzie. Kolejny wieczór samotnie z piwem przed kompem. Zaprosiłem paru znajomych na piwo, żeby oblać cośtam i oczywiscie nikt sie nie zjawil, bo "mial pranie", "dobry film w tv", "nie chce sie ruszac z domu", "inna impreza".

Jestem smutny.

Dlatego zalozylem ten topic. Czy w necie jest dostepny jakis program/skrypt/gierka, ktora nasladuje "wirtualnego przyjaciela", z ktorym mozna wypic? Cokolwiek: piwo, wodka czy wino? Nie chce mi sie znow samotnie sprzedzic wieczoru czytajac gola i nawalajac sie. Mialbym kompana do przyslowiowego kielicha. Co z tego, ze wirtualnego - wypic, wypilby i bylby dobrym sluchaczem...

01.02.2007
20:15
[2]

eJay [ Gladiator ]

Włącz Polsat Sport i kibicuj Biało-czerwonym.

01.02.2007
20:16
smile
[3]

BBC BB [ Leg End ]

01.02.2007
20:17
[4]

bECKy [ bartek ]

kobite se znajdź

01.02.2007
20:17
[5]

mons [ Generaďż˝ ]

przynajmniej więcej piwa dla ciebie.

01.02.2007
20:17
[6]

szarzasty [ rammsteinick ]

obejmij całą powierzchnią dłoni a potem równomiernie:góra-dół góra-dół

01.02.2007
20:18
smile
[7]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Po prostu żenada...

01.02.2007
20:18
smile
[8]

djforever [ eXplorer ]

Kolejny wątek xircoma. Kolejny obrazek a'la Fakt. Kolejne upadki z krzesła i przypadki turlania się po podłodze. Bezcenne.

01.02.2007
20:18
[9]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

xircom ==> ty naprawde jestes glupi x_X

Btw a musisz cos pic ? Myslisz zeby moc przebywac ze swoimi "ziomami" musisz cos pic ? wodka, wino, browarek ?zal mi ciebie

Wpisz sie na www.zal.pl

01.02.2007
20:19
[10]

kosik007 [ Freelancer ]

www.fido.pl - bot, z którym można pogadac, jednakże nie wypić :P

01.02.2007
20:20
[11]

Prof. Lupin [ Konsul ]

W sumie to nie dziwie się im, że do Ciebie nie przyszli sławny inaczej...

spoiler start
...p @ J @ ( u
spoiler stop

01.02.2007
20:24
smile
[12]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

szarzast jakie rady

01.02.2007
20:27
smile
[13]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Na forum nikt cię nie lubi, poza nim też nikt. Masz przewalone życie.

01.02.2007
20:44
smile
[14]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

szarzasty --> OMG, leżę :D

A myślałem, że to będzie dzień bez kolejnego wątku naszej forumowej maskotki. Cóż.. myliłem się. :)

01.02.2007
20:46
smile
[15]

promyczek303 [ sunshine ]

obejmij całą powierzchnią dłoni a potem równomiernie:góra-dół góra-dół

01.02.2007
20:48
[16]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

szarzasty >> trzeba mieć jeszcze co objąć ! :]

01.02.2007
20:48
smile
[17]

Peregrin Tuk [ Konsul ]

co wy wszyscy do xircoma macie?

01.02.2007
20:49
smile
[18]

ronn [ moralizator ]

Peregrin Tuk --> Nic.. tylko on.. hm.. chapie dzide?

01.02.2007
20:49
smile
[19]

Peregrin Tuk [ Konsul ]

cos pozatym jeszcze?

01.02.2007
20:50
[20]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

chapie dzide ? cóż to za rynsztokowe słownictwo ;) co my mamy do xircoma ? no co możemy do niego mieć ? chłopak dorosły ma już chyba z 40 lat ... inteligentny no i co najważniejsze ... jego wątki są wspaniałe i powinien dostac za nie 3 gwiazdki od razu ! ;]

01.02.2007
20:50
[21]

szarzasty [ rammsteinick ]

Taikun- niech sobie coś wykombinuje. przynajmniej będzie miał namiastkę tego

a tak właściwie to nie jest mój tekst. kilka miesięcy temu ktoś napisał tak na GOLu. ale nie pamiętam juz wątku i użytkownika

01.02.2007
20:51
[22]

Gotman [ Generaďż˝ ]

Zakłada bezsensowne wątki?

01.02.2007
20:52
[23]

Peregrin Tuk [ Konsul ]

ja tez bezsensowne zakladam a do mnie sie nikt nie czepia : )

O wlasnie mnie jeden jedzie za ,,robienie burdelu na forum''

01.02.2007
20:53
smile
[24]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Peregrin Tuk --> xircom, wracaj na swoje poprzednie konto.

01.02.2007
20:53
[25]

leszo [ I Can't Dance ]

a co Ty chcesz wielce w czwartek popijac ze znajomymi ... nie ma tak dobrze.

jutro weekend

01.02.2007
20:56
smile
[26]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Peregrin-> bo nie podawales sie za osoby , ktorymi nie jestes :D Moze twoje watki nie byly , az tak glupie i zenujace ?

xircom -> zenua :D

01.02.2007
20:58
[27]

Peregrin Tuk [ Konsul ]

Skrz@at<< moze : ) Jak to podawal sie za osoba ktorymi nie jest?...no no no nie ladnie xircom.

01.02.2007
21:04
[28]

Qbaa [ Senator ]

znowu dzieci się zbiegły, żeby odreagować i choćby na chwilę zapomnieć o swoich ułomnościach naskakując na xircoma
szarzasty to było żałosne

wszyscy mądrzy ludzie na tym forum są ślepi? macie u góry wątku opcję Ignoruj...
w wątkach xircoma zawsze jest obrażanie, wyśmiewanie go, a admini nic... może przydałoby się ukarać tych co łamią regulamin i obrażają innych?

naprawdę nie potraficie się powstrzymać, od wpisywania się do jego wątków? może wtedy xircomowi by się znudziło

01.02.2007
21:06
[29]

xircom [ Generaďż˝ ]

Szczegolnie, ze xircom, moze zakladajac "glupie" watki, nie lamie regulaminu i nie obraza nikogo. Ba! Nawet nie przeklina. Ma swoje problemy i trzeba to zaakceptowac pomagajac, lub ignorujac watek.

01.02.2007
21:07
[30]

Peregrin Tuk [ Konsul ]

ja Cie nie obrazam :)

01.02.2007
21:11
[31]

LooZ^ [ be free like a bird ]

xircom: Czesto mowisz o sobie w trzeciej osobie? To ponoc oznaka megalomanii.

01.02.2007
21:12
smile
[32]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Czesto mowisz o sobie w trzeciej osobie? To ponoc oznaka megalomanii.

Może po prostu pomyliły mu się konta, jak to ostatnio zdarzyło się innej forumowej gwieździe.

01.02.2007
21:13
[33]

szarzasty [ rammsteinick ]

LooZ^- raczej rozdwojenie jaźni

01.02.2007
21:16
[34]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Hitman14: Ktorej?

szarzasty: Rowniez, ale nie tylko.

01.02.2007
21:18
smile
[35]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Hitman14: Ktorej?

spoiler start
Alake
spoiler stop


Po szczegóły odsyłam do Deepdelvera.

01.02.2007
21:18
smile
[36]

wishram [ lets dance ]

włącz Skype'a (wersja hardcore: GG + wyszukaj osoby w wieku 10-13lat), wyszukaj osoby w trybie 'Skype Me' i gadaj z nimi (wymagany mic), połowa osób powie, że jesteś poj%^567ny i rozłączy się :/, część jednak z chęcią porozmawia (być może trafisz na dodatek na jakąś fajną dziewczynę) i możesz mieć na jeden wieczór wirtualnego 'przyjaciela' - - - lepsze to niż bot:)

spoiler start
nie lepiej obejrzeć jakiś film?
spoiler stop

01.02.2007
21:18
[37]

Prof. Lupin [ Konsul ]

Są na świecie rzeczy których nie należy ignorować, admini jakby mogli też by xircoma jechali, a że im nie wypada pewnie ignorują te wątki bo im ich więcej tym bardziej niesamowite(i to nie w ujęciu pozytywnym).

01.02.2007
21:23
[38]

arturszyma [ Pretorianin ]

xircom gdzie mieszkasz? Wpadłbym :)
Jaka jest najlepsza wódka? DARMOWA!

01.02.2007
21:38
[39]

xircom [ Generaďż˝ ]

Łódź, Chłapowskiego

01.02.2007
21:39
smile
[40]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

eee... weź lustro po prostu.

01.02.2007
21:41
smile
[41]

master53 [ Hans Kloss ]

15-latek i już pije ?

01.02.2007
21:42
[42]

xircom [ Generaďż˝ ]

wOde, mistrzu, wOde.

01.02.2007
21:44
smile
[43]

Flet [ Fletomen ]

Kompromitujesz się tutaj.

01.02.2007
21:55
[44]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

LooZ^ --> I nie tylko jej! Ale z drugiej strony nie słyszałem o tym, że pomyliła konta. I co sama ze sobą gadała?

spoiler start
Erton napisał z konta pt: "Iskierek*", ale dawne dzieje.
spoiler stop


Edit:
A zapomniałem o czym jest wątek. Jaki ja głupi jestem - gdzie ja mam głowę. Wypij sobie sam jedno piwko dla lepszego samopoczucie i idź odpocząć/spać. Upicie się jest trochę bezsensowne.
Zresztą po co Ci bot? Na GOLu masz kilkaset użytkowników.

02.02.2007
17:51
[45]

xircom [ Generaďż˝ ]

Dzisiaj pewnie bedzie powrotka...

02.02.2007
17:59
smile
[46]

N2 [ negroz ]

Pisałeś, że masz 25 lat, jakos coraz bardziej mam wątpliwości co do tego. Z każdym wątkiem zaczynam się zastanawiać czy w ogóle to co piszesz jest prawdą. Masz strasznie bujną wyobraźnie, jestem okropnym prowokatorem. Uważasz sie za pępek świata, zakładasz wątki co kilka godzin... Nie wiem jak inni, ale ja żałuję, że nie ma opcji na forum "ukryj wątki i posty użytkownika "xircom'a".

02.02.2007
18:01
smile
[47]

Deepdelver [ Legend ]

Czy w necie jest dostepny jakis program/skrypt/gierka

Proszę:

02.02.2007
18:01
[48]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Dzisiaj pewnie bedzie powrotka...


Powrotka meczu też pewnie będzie xD

03.02.2007
06:26
[49]

xircom [ Generaďż˝ ]

I jak tam? Bo dzisiaj widzialem pierś kobiety...

03.02.2007
09:09
smile
[50]

szarzasty [ rammsteinick ]

Bo dzisiaj widzialem pierś kobiety...

no i jak tu sie nie smiac?!

03.02.2007
10:03
smile
[51]

Adam50000 [ Konsul ]

"I jak tam? Bo dzisiaj widzialem pierś kobiety..."
Czas obwieścic to całemu światu xircom.
Tak na marginesie ile ty masz lat?

siwCa moja wypowiedź miała byc ironią. Ale widac że nie wszycy, są w stanie to zrozumiec. Poprotu wypowiedź tego użytkownika była żałosna, ale powtarzam jeszcze raz że, moja reakcja to była ironia

03.02.2007
10:08
smile
[52]

siwCa [ Legend ]

Teraz wiem co jest gorsze. Czy jeden pajac, który pisze głupoty czy drugi, który jak na zawołanie się z tego śmieje..

03.02.2007
10:14
[53]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Tutaj macie program, z którym mozecie porozmawiać A tutaj wersja, której nie trzeba ściągać

03.02.2007
10:23
[54]

MasterDD [ :-D ]

"Bo dzisiaj widzialem pierś kobiety..."

Nieladnie tak podgladac babcie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.