GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z szumem w mikrofonie.

01.02.2007
20:11
[1]

False [ Up ]

Problem z szumem w mikrofonie.

Cześć. Właśnie mam problem z tym szumem. Na Skype podobno nie mam szumu i słychać mnie bardzo dobrze. Natomiast w Team Speak i w grze Counter-Strike jest szum i ciężko się porozumieć. Jakość i głośność głosu jest dobra, natomiast ten szum bardzo ludziom przeszkadza. Ktoś mógłby coś poradzić? Dodam jeszcze, że mój kolega ma taki sam mikrofon i u niego szum nie widnieje.

01.02.2007
21:33
[2]

False [ Up ]

Up.

01.02.2007
21:42
[3]

Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]

Może przycisz systemowo mika. Tylko go nie wycisz całkiem.

01.02.2007
22:04
[4]

mycha921 [ Potępiony ]

Może redukcje szumów w tym programie od Realtek 97' masz ? Jeśli posiadasz takie coś :P

02.02.2007
11:57
[5]

False [ Up ]

Vegetan --> Mam wyciszony prawie maksymalnie.
mycha921 --> Nie mam tego programu. Do czego on służy?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.