False [ Up ]
Problem z szumem w mikrofonie.
Cześć. Właśnie mam problem z tym szumem. Na Skype podobno nie mam szumu i słychać mnie bardzo dobrze. Natomiast w Team Speak i w grze Counter-Strike jest szum i ciężko się porozumieć. Jakość i głośność głosu jest dobra, natomiast ten szum bardzo ludziom przeszkadza. Ktoś mógłby coś poradzić? Dodam jeszcze, że mój kolega ma taki sam mikrofon i u niego szum nie widnieje.
False [ Up ]
Up.
Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]
Może przycisz systemowo mika. Tylko go nie wycisz całkiem.
mycha921 [ Potępiony ]
Może redukcje szumów w tym programie od Realtek 97' masz ? Jeśli posiadasz takie coś :P
False [ Up ]
Vegetan --> Mam wyciszony prawie maksymalnie.
mycha921 --> Nie mam tego programu. Do czego on służy?