GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wgranie nowego biosu do uszkodzonej karty graficznej ??

01.02.2007
19:49
smile
[1]

.:VeGo:. [ The Love is Back ]

Wgranie nowego biosu do uszkodzonej karty graficznej ??

Witam!
Mam karte graficzna ATI 9800PRO i jakis czas temu padla nie wiadomo dlaczego jak na moje to wina biosu bo byla juz zmieniona na XT (taka kupilem) karta wyglada na cala nic nie ma przepalonego i chce sprobowac wgrac od nowa na nia bios. Czytalem ze mozna tak zrobic ze podlaczyc do komputera grafike pod pci i agp i wgrac na ta uszkodzona bios spod windowsa tylko JAK ??

01.02.2007
20:26
[2]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

?

01.02.2007
21:08
[3]

.:VeGo:. [ The Love is Back ]

:/ kurde myslalem ze mozna zrobic to pod windowsem , nie mam stacji dystkietek :/

02.02.2007
08:28
[4]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

Elo.
ie trzeba stacji dyskietek.
Program do flashowania możesz wgrasć na mp3 czy mp4 tylko ze najpierw ustaw w biosie zeby z "pamięci USB " zaczynało uruchamiać kopma/
PZDR

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.