
.:VeGo:. [ The Love is Back ]
Wgranie nowego biosu do uszkodzonej karty graficznej ??
Witam!
Mam karte graficzna ATI 9800PRO i jakis czas temu padla nie wiadomo dlaczego jak na moje to wina biosu bo byla juz zmieniona na XT (taka kupilem) karta wyglada na cala nic nie ma przepalonego i chce sprobowac wgrac od nowa na nia bios. Czytalem ze mozna tak zrobic ze podlaczyc do komputera grafike pod pci i agp i wgrac na ta uszkodzona bios spod windowsa tylko JAK ??
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
?
.:VeGo:. [ The Love is Back ]
:/ kurde myslalem ze mozna zrobic to pod windowsem , nie mam stacji dystkietek :/
Toster.ziom [ Pretorianin ]
Elo.
ie trzeba stacji dyskietek.
Program do flashowania możesz wgrasć na mp3 czy mp4 tylko ze najpierw ustaw w biosie zeby z "pamięci USB " zaczynało uruchamiać kopma/
PZDR