
krzynier [ krzynier ]
DirectX - Nie instaluje się
Witam. Sformatowałem dysk, bo nie chciał mi działać SP2 od czegoś. No to teraz SP2 działa. Ponoć jest na nim DirectX 9.0c. Ale jak chcę sobie pograć np w Most Wanted, wyskakuje ->
Przypuszczałem że jest to od Dxa, więc pobrałem ze strony Microsoftu 9.0c. Ale kiedy próbuje instalować, klikam "akceptuję umowę" i "dalej", to nie widać w ogóle żeby się instalowało i wyskakuje że instalacja została zakończona pomyślnie. Ale NFS MW i inne gry nadal się nie uruchamiają. Usunąłem więc Dxa programem do tego przeznaczonym i nie ma w ogóle. Ale to nie rozwiązało problemu i żadna wersja directa nie instaluje się.
Pomóżcie bo nie mam zamiaru znowu wszystkiego formatować!!!
zela [ Konsul ]
Wgraj najnowsze stery do karty graficznej
krzynier [ krzynier ]
Najnowsze catalysty od mojej karty mam.
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
?
krzynier [ krzynier ]
No i co mi to da, skoro w ogóle żadnego directa nie mam i nie da się zainstalować...
zela [ Konsul ]
hmmm miałem identyczny problem i zainstalowałem sterowniki od omegi i mi ruszyło
@edit
A jak chcesz zobaczyć czy masz zainstalowanego directa wejdź w start i w uruchom i tam wpisz dxdiag
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Masz zintergrowany SP2 z systemem?
EDIT:
W takim razie, wg tego "poradnika" po pokazanej tam operacji DX powinien się "uzupełnić"
post nr 5
krzynier [ krzynier ]
Windows instaluje się od razu z SP2.
krzynier [ krzynier ]
Nikt nie wie co to?
Toolism [ GameDev ]
czlowieku zainstaluj najnowszego directX'a i po sprawie.. Nie ma ze sie nie instaluje;)

krzynier [ krzynier ]
Człowieku próbuje zainstalować i dupa! Niby tam wyskakuje że zainstalowało się pomyślnie, a tak naprawdę nic się nie zainstalowało.

krzynier [ krzynier ]
Dobra, widocznie będzie trzeba format robić i starą winde bez sp2 instalować bo na niej wszystko ok było.
Idę se pograć na konsolce :PP
mycha921 [ Potępiony ]
Mimo wszystko polecam SP1 :P
Aniek [ Mr Devil ]
Zrób format ale zainstaluj Windowsa SP2.
akhkharu [ Konsul ]
a próbowałeś znaleźć ten plik na dysku i skopiować go do katalogu z grą?
Ewentualnie spróbuj odinstalować dx'a i dopiero wtedy zainstalować od nowa...
poszukaj na googlach programu do usuwania dx'a
krzynier [ krzynier ]
akhkharu -> Potrafisz czytać?
Napisałem:
Usunąłem więc Dxa programem do tego przeznaczonym i nie ma w ogóle. Ale to nie rozwiązało problemu i żadna wersja directa nie instaluje się.
krzynier [ krzynier ]
Dobra, dzięki. Przeinstalowałem Windowsa i sciągnełem z Dll-files ten brakujący plik i działa:)

bcforum [ Centurion ]
<----