GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DirectX - Nie instaluje się

01.02.2007
19:37
smile
[1]

krzynier [ krzynier ]

DirectX - Nie instaluje się

Witam. Sformatowałem dysk, bo nie chciał mi działać SP2 od czegoś. No to teraz SP2 działa. Ponoć jest na nim DirectX 9.0c. Ale jak chcę sobie pograć np w Most Wanted, wyskakuje ->


Przypuszczałem że jest to od Dxa, więc pobrałem ze strony Microsoftu 9.0c. Ale kiedy próbuje instalować, klikam "akceptuję umowę" i "dalej", to nie widać w ogóle żeby się instalowało i wyskakuje że instalacja została zakończona pomyślnie. Ale NFS MW i inne gry nadal się nie uruchamiają. Usunąłem więc Dxa programem do tego przeznaczonym i nie ma w ogóle. Ale to nie rozwiązało problemu i żadna wersja directa nie instaluje się.
Pomóżcie bo nie mam zamiaru znowu wszystkiego formatować!!!

01.02.2007
19:38
[2]

zela [ Konsul ]

Wgraj najnowsze stery do karty graficznej

01.02.2007
19:39
[3]

krzynier [ krzynier ]

Najnowsze catalysty od mojej karty mam.

01.02.2007
19:48
[4]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

?

01.02.2007
20:02
[5]

krzynier [ krzynier ]

No i co mi to da, skoro w ogóle żadnego directa nie mam i nie da się zainstalować...

01.02.2007
20:07
[6]

zela [ Konsul ]

hmmm miałem identyczny problem i zainstalowałem sterowniki od omegi i mi ruszyło

@edit

A jak chcesz zobaczyć czy masz zainstalowanego directa wejdź w start i w uruchom i tam wpisz dxdiag

01.02.2007
20:12
[7]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Masz zintergrowany SP2 z systemem?

EDIT:
W takim razie, wg tego "poradnika" po pokazanej tam operacji DX powinien się "uzupełnić"



post nr 5

01.02.2007
20:13
[8]

krzynier [ krzynier ]

Windows instaluje się od razu z SP2.

01.02.2007
21:21
[9]

krzynier [ krzynier ]

Nikt nie wie co to?

01.02.2007
21:22
[10]

Toolism [ GameDev ]

czlowieku zainstaluj najnowszego directX'a i po sprawie.. Nie ma ze sie nie instaluje;)

01.02.2007
21:27
smile
[11]

krzynier [ krzynier ]

Człowieku próbuje zainstalować i dupa! Niby tam wyskakuje że zainstalowało się pomyślnie, a tak naprawdę nic się nie zainstalowało.

01.02.2007
21:34
smile
[12]

krzynier [ krzynier ]

Dobra, widocznie będzie trzeba format robić i starą winde bez sp2 instalować bo na niej wszystko ok było.

Idę se pograć na konsolce :PP

01.02.2007
22:10
[13]

mycha921 [ Potępiony ]

Mimo wszystko polecam SP1 :P

01.02.2007
22:25
[14]

Aniek [ Mr Devil ]

Zrób format ale zainstaluj Windowsa SP2.

01.02.2007
22:31
[15]

akhkharu [ Konsul ]

a próbowałeś znaleźć ten plik na dysku i skopiować go do katalogu z grą?

Ewentualnie spróbuj odinstalować dx'a i dopiero wtedy zainstalować od nowa...

poszukaj na googlach programu do usuwania dx'a

02.02.2007
08:53
[16]

krzynier [ krzynier ]

akhkharu -> Potrafisz czytać?

Napisałem:
Usunąłem więc Dxa programem do tego przeznaczonym i nie ma w ogóle. Ale to nie rozwiązało problemu i żadna wersja directa nie instaluje się.

02.02.2007
09:58
[17]

krzynier [ krzynier ]

Dobra, dzięki. Przeinstalowałem Windowsa i sciągnełem z Dll-files ten brakujący plik i działa:)

02.02.2007
19:22
smile
[18]

bcforum [ Centurion ]

<----

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.