Adam50000 [ Konsul ]
Szukam pisoenki
Szukam piosnki. Chodzi o taką pobudzającą do walki, mocną. Która zmusi organizm, do nadmiern ego wysiłku.

polak111 [ T42 ]
Tiger
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
Killswitch Engage - Irreversal
Avenged Sevenfold - We come out at night
edit: zaraz cos jeszcze uploadne ale musze cos wymyslic
edit2: Apocalyptica - Repressed
Adam50000 [ Konsul ]
Wielkie dzięki K4B4N0$. Może ktoś jeszcze coś wrzuci.
MR.MANIAK [ Senator ]
Sandstorm
Imix [ SG-1 ]
Mi sie swietnie cwiczy przy kawalku ze Step Upa: Petey Pablo - Show Me Tha Money

Weakando [ Senator ]
Joe Esposito - You're The Best
Survivor - Eye Of The Tiger

MR.MANIAK [ Senator ]
Imix---> cały soundtrack jest jest genialny

Behemoth [ Kocham Marysię ]
Eye Of The Tiger zamiata wszystko :))

milanista [ Brother Of Metal ]
proponuje Manowar, wystarczy popatrzyc na tytuly utworow zeby wiedziec ze zagrzewaja do walki