
piotrek12345 [ Pretorianin ]
problem z nagrywarka dvd
Witam mam problem z nagrywarka dvd jest dosyc stara ale była mało uzywana plyty cd-r noramlnie odpala bez zadnego problemu jednak gorzej jest z dvd wkładam płyty i nic sie niedzieje czy możliwe jest ze nagrywarka jest zepsuta ? dodam jeszcze ze przedchwila wypaliłem płyte dvd wiec musialo jakos ja otowrzyc ale włorzyłem zeby odczytac i dalej nic moja nagrywarka to LITE-ON DVDRW LDW-451S z góry dzieki za pomoc