aragorn007 [ Pretorianin ]
Worms Forts Oblężenie
Właśnie zainstalowałem grę Worms Obleżenie.Tez instalnąłem Game Spy Arcade.Włanczam ją,się pokazują reklamy i nic.Nie wiem czemu mi nie chce wejść.Co robić?
aragorn007 [ Pretorianin ]
Czemu nikt nie pisze?