GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem Z Americas Army...POMOCY

01.02.2007
16:49
[1]

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]

Problem Z Americas Army...POMOCY

Witam...mam taki problem...wlasnie przed chwila zrobilem format kompa i chcialem zainstalowac AA...Wiec kliknalem na ikonke i...nic.Tzn nie otworzylo mi sie zadne okienko z instalacja i nie wiem czy to wina sciagnietej wersji instalki czy moze mam cos z kompem...za pierwszym razem gdy sciagnbalem bylo wszystko ok i normalnie instalowalem...a i jeszcze jedno czy nie wydaje sie wam podejrzane to ze ikonka z instaalcja wyglada tak jakos dziwnie??i gdy na nia kliknalem pojawila sie obok ikonka ms-dos...tez w nia kliknalem i tez nic...POMOZCIE:P

01.02.2007
18:55
[2]

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]

UP POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.02.2007
19:10
[3]

wollf833 [ Centurion ]

Ja mam pytanie w sprawie America's Army gram w nią od kilku dni i widziałem jak uczestnicy gry z mojej drużyny mają tłumiki na pistoletach może to byc związane z treningirm na rengersa czy z czymś innym
ZA POMOC DZIĘKI

01.02.2007
19:36
[4]

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]

"L" domyslnie jest ustawione w menu jako przycisk ktorym zaklada sie tlumik...

01.02.2007
19:39
[5]

zela [ Konsul ]

Kiedy ustawiamy się na partyjke

02.02.2007
14:59
smile
[6]

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]

zela-ktory honor??spoko moge zagrac...:P tylkko ze jestem w trakcie sciagania i pisze ze zostalo 26 godzin..fak...a gdzy za 1 razem sciagaelm sciagnelo mi sie w 6 godzin...nie wiem czy mi sie net cos wali czy co...

02.02.2007
16:02
smile
[7]

zela [ Konsul ]

Honor mam 10 ale sobie zaraz nabije więcej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.