`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
Problem Z Americas Army...POMOCY
Witam...mam taki problem...wlasnie przed chwila zrobilem format kompa i chcialem zainstalowac AA...Wiec kliknalem na ikonke i...nic.Tzn nie otworzylo mi sie zadne okienko z instalacja i nie wiem czy to wina sciagnietej wersji instalki czy moze mam cos z kompem...za pierwszym razem gdy sciagnbalem bylo wszystko ok i normalnie instalowalem...a i jeszcze jedno czy nie wydaje sie wam podejrzane to ze ikonka z instaalcja wyglada tak jakos dziwnie??i gdy na nia kliknalem pojawila sie obok ikonka ms-dos...tez w nia kliknalem i tez nic...POMOZCIE:P
`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
UP POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wollf833 [ Centurion ]
Ja mam pytanie w sprawie America's Army gram w nią od kilku dni i widziałem jak uczestnicy gry z mojej drużyny mają tłumiki na pistoletach może to byc związane z treningirm na rengersa czy z czymś innym
ZA POMOC DZIĘKI
`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
"L" domyslnie jest ustawione w menu jako przycisk ktorym zaklada sie tlumik...
zela [ Konsul ]
Kiedy ustawiamy się na partyjke

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
zela-ktory honor??spoko moge zagrac...:P tylkko ze jestem w trakcie sciagania i pisze ze zostalo 26 godzin..fak...a gdzy za 1 razem sciagaelm sciagnelo mi sie w 6 godzin...nie wiem czy mi sie net cos wali czy co...

zela [ Konsul ]
Honor mam 10 ale sobie zaraz nabije więcej