
`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
POMOZCIE :P Americas Army...
Witam...mam taki problem...wlasnie przed chwila zrobilem format kompa i chcialem zainstalowac AA...Wiec kliknalem na ikonke i...nic.Tzn nie otworzylo mi sie zadne okienko z instalacja i nie wiem czy to wina sciagnietej wersji instalki czy moze mam cos z kompem...za pierwszym razem gdy sciagnbalem bylo wszystko ok i normalnie instalowalem...a i jeszcze jedno czy nie wydaje sie wam podejrzane to ze ikonka z instaalcja wyglada tak jakos dziwnie??i gdy na nia kliknalem pojawila sie obok ikonka ms-dos...tez w nia kliknalem i tez nic...POMOZCIE:P
`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
up
`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
Prosze...hehe :P zalezy mi na tym...:P mieliscie taki problem??
Maxblack [ MT ]
No ale jak? :)
Mi się instalowało normalnie.

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
a jaka miales ikonke?? normalna czy takie cus??
eg2006-nie?? tzn??
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
Nie.
`-NaZgul-` [ Pretorianin ]
up