GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POMOZCIE :P Americas Army...

01.02.2007
16:31
smile
[1]

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]

POMOZCIE :P Americas Army...

Witam...mam taki problem...wlasnie przed chwila zrobilem format kompa i chcialem zainstalowac AA...Wiec kliknalem na ikonke i...nic.Tzn nie otworzylo mi sie zadne okienko z instalacja i nie wiem czy to wina sciagnietej wersji instalki czy moze mam cos z kompem...za pierwszym razem gdy sciagnbalem bylo wszystko ok i normalnie instalowalem...a i jeszcze jedno czy nie wydaje sie wam podejrzane to ze ikonka z instaalcja wyglada tak jakos dziwnie??i gdy na nia kliknalem pojawila sie obok ikonka ms-dos...tez w nia kliknalem i tez nic...POMOZCIE:P

01.02.2007
16:34
[2]

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]

up

01.02.2007
16:38
[3]

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]

Prosze...hehe :P zalezy mi na tym...:P mieliscie taki problem??

01.02.2007
16:50
[4]

Maxblack [ MT ]

No ale jak? :)

Mi się instalowało normalnie.

01.02.2007
16:51
smile
[5]

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]

a jaka miales ikonke?? normalna czy takie cus??

eg2006-nie?? tzn??

01.02.2007
16:52
[6]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Nie.

01.02.2007
17:03
[7]

`-NaZgul-` [ Pretorianin ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.