tadzikg [ Konsul ]
problem z laptopem
kolezanka mi napisala to:
laptop sam sie wylaczyl, jest naladowany i caly czas swieci sie kontrolka, ktora mowi ze komp jest wlaczony ale nie ma obrazu i nie swieci sie kontrolka dysku twardego
wiecie moze co zrobic zeby chodzil???
Toster.ziom [ Pretorianin ]
znam niezawodny sposób
Matt [ I Am The Night ]
pewnie jest "uspiony" - niech przycisnie przycisk wlaczajacy, to powinno zalatwic sprawe.
Jezeli nie pomoze, to hard boot - znow power tyle ze przytrzymany przez 5 sekund.
[edit]
toster - uwazasz ze jestes zabawny? Najwyzej smieszny.
Nie masz nic do powiedzenia, to nie mow nic.
Toster.ziom [ Pretorianin ]
albo młotkiem niech go potraktuje tylko nie za lekko:)
Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]
A ja mam nieco inny. Ostatnio zaczela mi wariowac nagrywarka.
Wydaje mi sie, ze nie do konca umie czytac i zapisywac na plytach, ktore lekko przeswituja. Plyta musi byc solidnie pomalowana od góry, inaczej są problemy z read/write.
KhRON [ Dominus Mortis ]
@tadzikg
jeżeli nie jest to stan uśpienia (i nie da się z niego "wybudzić") to może zawiesił się podczas wyjścia ze stanu uśpienia (zdaża się) albo po prostu zawiesił? jeżeli długie przytrzymanie włącznika nic nie da to spróbuj odłączyć go od ładowarki, wyjąć baterię, zaczekać pół minutki, po czym włożyć batrię, podłączyć do ładowarki i po chwili załączyć...
@Mistrz Giętej Riposty
a może ona się "po prostu" psuje? nie masz jakiejś gwarancji? wygląda na to że z laserem coś nie tak (mam podobną sytuację...)
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
To i ja sie podepne - choc moze to nie problem, tylko moje niedoinformowanie :)
Mam w laptopie CompaQ naped dvd-rom, bez nagrywarki - i za cholere nie czyta plyt cd-rw ani dvd-rw. Albo to wina sprzetu, albo kiedys robili dvdromy bez odczytu plyt wielokrotnego zapisu...Poradzicie cos?