GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kody do Carbon `a ( PROBLEM )

01.02.2007
16:26
[1]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

Kody do Carbon `a ( PROBLEM )

Elo.
czy wy też mieliście problem z kodami do Carbona?
Chodzi mi o te kody na samochody ( np. aston martin )
Kod na NOS działa bez problemu, jednak tylko on.
Może je w złym momencie wpisuje?
Robie to w menu głownym.
Miał ktoś taki problem?????

01.02.2007
16:32
[2]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

może ktoś pomoże??

01.02.2007
16:34
[3]

polak111 [ T42 ]

Po co Ci kody do tej gry ? Ta gra to łatwizna.
Niestety niektóre kody po prostu nie działają. ;)


spoiler start

Działa Ci Carbon na Twojej super wypasionej karcie graf. GF 6200 256 Mb ?!
Pisałeś, że nie chcesz grać w nowe gry :P

spoiler stop

01.02.2007
16:34
[4]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

naprawde nikt nie wie?
Sorry ze pisze 3x z rzędu ale chce zeby kazdy widzial wątek na górze:)

01.02.2007
16:34
[5]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

polaku jeden :) chodzi na FX 5500 ze 40 fps

01.02.2007
16:35
[6]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

ale na prawde nie wiesz co może być z tymi kodami??

01.02.2007
16:40
[7]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

HELP

01.02.2007
16:40
[8]

Pirat099 [ Lack of degree ]

w NFS na ogół tak jest że 1 kod działa a 2 nie

edit: i wystarczy już tych postów...

01.02.2007
16:42
[9]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

al e ja już prawie 10 próbowałem i narazie działa mi tylko nosforeverever i nic wiecej.
Co moż ebyc nie tak?

01.02.2007
16:45
[10]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

Po co ci kody do tego "czegos"? Przeciez 2 dni i juz po grze!
Nie spamuj, nie musisz pisac co 2 minuty!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.