Toster.ziom [ Pretorianin ]
Kody do Carbon `a ( PROBLEM )
Elo.
czy wy też mieliście problem z kodami do Carbona?
Chodzi mi o te kody na samochody ( np. aston martin )
Kod na NOS działa bez problemu, jednak tylko on.
Może je w złym momencie wpisuje?
Robie to w menu głownym.
Miał ktoś taki problem?????
Toster.ziom [ Pretorianin ]
może ktoś pomoże??
polak111 [ T42 ]
Po co Ci kody do tej gry ? Ta gra to łatwizna.
Niestety niektóre kody po prostu nie działają. ;)
Toster.ziom [ Pretorianin ]
naprawde nikt nie wie?
Sorry ze pisze 3x z rzędu ale chce zeby kazdy widzial wątek na górze:)
Toster.ziom [ Pretorianin ]
polaku jeden :) chodzi na FX 5500 ze 40 fps
Toster.ziom [ Pretorianin ]
ale na prawde nie wiesz co może być z tymi kodami??
Toster.ziom [ Pretorianin ]
HELP
Pirat099 [ Lack of degree ]
w NFS na ogół tak jest że 1 kod działa a 2 nie
edit: i wystarczy już tych postów...
Toster.ziom [ Pretorianin ]
al e ja już prawie 10 próbowałem i narazie działa mi tylko nosforeverever i nic wiecej.
Co moż ebyc nie tak?
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
Po co ci kody do tego "czegos"? Przeciez 2 dni i juz po grze!
Nie spamuj, nie musisz pisac co 2 minuty!