GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie do dziewczyn :) co byście kupiły chłopakowi który idzie do woja?

01.02.2007
16:18
[1]

White Star [ Legend ]

pytanie do dziewczyn :) co byście kupiły chłopakowi który idzie do woja?

chłopak znajomej idzie 6 do woja i ta nie wie co mu kupić :) moze wziasc niewiele wogole... tyle co bedzie miał na sobie, czyli cos małego raczej...

macie jakies ciekawe pomysły?


tak, tak, ale jakieś NORMALNE rzeczy?

01.02.2007
16:20
smile
[2]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

..albo nieważne ;)

wormsek --> O kurde, na to nie wpadłem. :D

01.02.2007
16:20
[3]

Prof. Lupin [ Konsul ]

Szczepionke na sepse, powaga. I niech go właściwie ;D pożegna bo to moze być ostatni raz.

01.02.2007
16:22
[4]

MR.MANIAK [ Senator ]

Dmuchaną lale

01.02.2007
16:24
[5]

chyrlok [ Konsul ]

Coś na sepse

01.02.2007
16:24
smile
[6]

Wormsek [ Pretorianin ]

Mydło w płynie.

01.02.2007
16:25
[7]

White Star [ Legend ]

widze ze dowciapne towarzystwo...

01.02.2007
16:26
smile
[8]

N2 [ negroz ]

wormsek

01.02.2007
16:28
[9]

szarzasty [ rammsteinick ]

może jakiś zestaw do tymczasowej kastracji?? żeby za bardzo nie fikał podczas nieobecności

01.02.2007
16:28
smile
[10]

promyczek303 [ sunshine ]

Hitman14 --> ja to chcialam napisac!

spoiler start
:P
spoiler stop

01.02.2007
16:29
[11]

Kompo [ alkopoligamista ]

Niech mu da taki zamykany medalik malutki ze swoim zdjęciem.

01.02.2007
16:30
smile
[12]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

promyczek303 --> Proszę, zedytowane. Możesz teraz napisać.

01.02.2007
16:31
smile
[13]

mineral [ Paragon ]

Wormsek pozamiatał :D

01.02.2007
16:41
smile
[14]

promyczek303 [ sunshine ]

Pas cnoty ;)

Hitman14 --> thx mistrzu ;P

01.02.2007
16:43
smile
[15]

sebekg [ Generaďż˝ ]

mydlo w plynie :D

01.02.2007
16:49
[16]

SULIK [ olewam zasady ]

i po co mu medalik jak mu go ukradna ?

01.02.2007
16:52
[17]

Kompo [ alkopoligamista ]

A mydło mogą mu wylać. :P
Moja propozycja to jedyna sensowna propozycja, reszta to pseudośmieszne wpisy.

01.02.2007
16:52
smile
[18]

EwUnIa_kR [ Legend ]

łajt--> przestraszyłam się,że to ty już tak urosłeś ,że do wojska idziesz;)
a tak poważnie to......mydło w płynie;D

01.02.2007
16:53
smile
[19]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Mydło zdecydowanie wygrało!

01.02.2007
16:54
[20]

maev [ Konsul ]

Niech mu obieca, że będzie wierna. :)

01.02.2007
16:55
[21]

White Star [ Legend ]

Ewa>> nie wiem czy pamietasz ale ja do woja nie pojde ze wzgledu na pewne coś ; ]

01.02.2007
17:01
[22]

Glivirlin [ Chor��y ]

A to mydlo w płynie juz upasc nie moze?

01.02.2007
17:02
[23]

sebekg [ Generaďż˝ ]

eee tam bedzie mocno trzymal i lal odrazu na siebie :) przynajmniej mu nie wystrzeli z reki :D:D:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.