Mati sko [ Chor��y ]
Program do telefonu
Z jakiej stromy mogę pobrać program do Sony Ericssona K300i??
mannan [ Max Payne is the best ]
Może wpiszesz w googlach: oprogramowanie do Sony Ericssona
mannan [ Max Payne is the best ]
A tak wogóle to jaki program?
N2 [ negroz ]
jest w czym przebierać...