GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA SA FILMY

01.02.2007
15:20
smile
[1]

Kenny!! [ Konsul ]

GTA SA FILMY

Jak nakręcić własny film w GTA SA??

01.02.2007
15:24
[2]

TyTuSPL [ Love United ]

Użyj programu Fraps

01.02.2007
15:26
smile
[3]

Shakal? [ Legionista ]

Jeśli chcesz postawić na jakości filmu to Fraps. Jednak jest on troche trudny w ubsłudze i nagrywa filmy w formacie .dma (przynajmniej u mnie). Ale ja frapsa używam by kręcić mecze w America's Army i wszystko jest ok.

To stworzyłem właśnie przez frapsa -

Polecam. Jakby jakieś pytanie to pisać na gg : 4259050

01.02.2007
16:14
[4]

Dizy [ Pretorianin ]

Na frapsie można nagrywać tylko 30 sekundowe filmiki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.