
Kenny!! [ Konsul ]
GTA SA FILMY
Jak nakręcić własny film w GTA SA??
TyTuSPL [ Love United ]
Użyj programu Fraps

Shakal? [ Legionista ]
Jeśli chcesz postawić na jakości filmu to Fraps. Jednak jest on troche trudny w ubsłudze i nagrywa filmy w formacie .dma (przynajmniej u mnie). Ale ja frapsa używam by kręcić mecze w America's Army i wszystko jest ok.
To stworzyłem właśnie przez frapsa -
Polecam. Jakby jakieś pytanie to pisać na gg : 4259050
Dizy [ Pretorianin ]
Na frapsie można nagrywać tylko 30 sekundowe filmiki