GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co z tą Neostradą ????

01.02.2007
15:01
smile
[1]

matirixos [ Generaďż˝ ]

Co z tą Neostradą ????

Ostatnio czytałem że użytkownicy neostrady o mniejszych szybkościach np jak 128,256 i 512 darmowo zostn ie im podniesiona szybkość do 1 MB do 8 Kwietnia w zależności od końca umowy.
Dzisiaj jednak kumpel mi mówi że jednak neostrada nie zwiększy nikomu łacza.

Czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest naprawde ??

01.02.2007
15:03
[2]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

niestety ten info jest stare i sciema :D

a to jest prawda ale tylko dla 128 bitowcow :)

01.02.2007
15:04
[3]

jamkgh [ YA RLY ]

czytaj

01.02.2007
15:17
[4]

Kubcys [ AMG ]

czyli co jak ja mam neo 512 to pozostane przy tym czy moze jednak mi podwyzsza?

01.02.2007
15:18
[5]

jamkgh [ YA RLY ]

pozostaniesz

01.02.2007
15:19
[6]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

teraz ten news jest aktualny;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.