
matirixos [ Generaďż˝ ]
Co z tą Neostradą ????
Ostatnio czytałem że użytkownicy neostrady o mniejszych szybkościach np jak 128,256 i 512 darmowo zostn ie im podniesiona szybkość do 1 MB do 8 Kwietnia w zależności od końca umowy.
Dzisiaj jednak kumpel mi mówi że jednak neostrada nie zwiększy nikomu łacza.
Czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest naprawde ??
Babiczka [ Generaďż˝ ]
niestety ten info jest stare i sciema :D
a to jest prawda ale tylko dla 128 bitowcow :)
jamkgh [ YA RLY ]
czytaj
Kubcys [ AMG ]
czyli co jak ja mam neo 512 to pozostane przy tym czy moze jednak mi podwyzsza?
jamkgh [ YA RLY ]
pozostaniesz
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
teraz ten news jest aktualny;]