GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tribes: Vengeance -!OFICJALNY SERWER GRY-ONLINE! cz.1/01.02.07

01.02.2007
14:52
smile
[1]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Tribes: Vengeance -!OFICJALNY SERWER GRY-ONLINE! cz.1/01.02.07

Dziś o godzinie 15:30 zostanie założony oficjalny serwer GRY-Online.
Nazwa serwera: -Gry-Online-
Każdy z gry-online obowiązkowo musi mieć przy nicku [GOL]lub [M@yClub] lub [GRY]-(bez abonamentu)
Max. ilość graczy: 32 (chyba,że da się więcej:P nie pamiętam)
Szybkość łącza:1mb
Tryb gry:CTF
Mapy:Wszystkie (oficjalne)
ZA SPAWNKILLERSTWO KICK

!!!HASŁO!!!: gol

Pozdrawiam,i proszę o wpisanie się na liste użytkowników,którzy będą dziś na serwerze między godziną 15:30 a 18.

OFICJALNA LISTA GRACZY:

*pr0Gh0sT[M@yClub]
*kalineczko1993

01.02.2007
14:54
[2]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Xardas ty masz obowiązkowo wbić [wczoraj graliśmy]

01.02.2007
14:55
[3]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

ja spróbuje

01.02.2007
15:10
[4]

szarzasty [ rammsteinick ]

dzisiaj kupiłem giere to pogram

a ten serwer to dobry chociaż?? bo patrząc na to co niektórzy pisali to te serwy były słabe

01.02.2007
15:11
[5]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

szarzasty-ja zakładam serwa:P

01.02.2007
16:12
smile
[6]

szarzasty [ rammsteinick ]

sorry ale dzisiaj chyba nie zagram. pewne problemy z instalacją mam

01.02.2007
17:15
[7]

djforever [ eXplorer ]

LOLE od tego jest już wątek xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.