
Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Tribes: Vengeance -!OFICJALNY SERWER GRY-ONLINE! cz.1/01.02.07
Dziś o godzinie 15:30 zostanie założony oficjalny serwer GRY-Online.
Nazwa serwera: -Gry-Online-
Każdy z gry-online obowiązkowo musi mieć przy nicku [GOL]lub [M@yClub] lub [GRY]-(bez abonamentu)
Max. ilość graczy: 32 (chyba,że da się więcej:P nie pamiętam)
Szybkość łącza:1mb
Tryb gry:CTF
Mapy:Wszystkie (oficjalne)
ZA SPAWNKILLERSTWO KICK
!!!HASŁO!!!: gol
Pozdrawiam,i proszę o wpisanie się na liste użytkowników,którzy będą dziś na serwerze między godziną 15:30 a 18.
OFICJALNA LISTA GRACZY:
*pr0Gh0sT[M@yClub]
*kalineczko1993
Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Xardas ty masz obowiązkowo wbić [wczoraj graliśmy]
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
ja spróbuje
szarzasty [ rammsteinick ]
dzisiaj kupiłem giere to pogram
a ten serwer to dobry chociaż?? bo patrząc na to co niektórzy pisali to te serwy były słabe
Pr0Gh0sT [ Konsul ]
szarzasty-ja zakładam serwa:P

szarzasty [ rammsteinick ]
sorry ale dzisiaj chyba nie zagram. pewne problemy z instalacją mam
djforever [ eXplorer ]
LOLE od tego jest już wątek xD