GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wycena kompa.

01.02.2007
14:45
[1]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Wycena kompa.

Mam zamiar kupić sobie laptopa a wcześniej sprzedać swojego kompa ale kompletnie niewiem na ile go wycenić w zwiazku z czym proszę o waszą pomoc.

AMD Athlon Mobile 2500+ (podobno bardzo dobry do overclockingu)
Leadtek GeForce 6800
2x512 DDRam 266Mhz noname
Płyta główna ASRock k7vt2
zasilacz Chieftec 360W
Nagrywarka CD 16x10x40 Sony
Nagrywarka DVD8x Nec 3520a
Dysk 80GB Seagate Barracuda IV
Sound Blaster Audigy 2
Monitor CRT 17'' (jakiejś mało znanej firmy)
klawiatura Media Tech
mysz optyczna Genius

01.02.2007
14:56
[2]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Ok. 700-900 zł
Uprzedzam że nie jestem informatykiem.

01.02.2007
15:43
[3]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Kurde, coś mało za tyle na pewno nie sprzedam bo mi się to zupełnie nie opłaci.

01.02.2007
15:52
[4]

wornock [ Generaďż˝ ]

Uważam że możesz więcej dostać jak dobrze pochodzisz po komisach itp.

01.02.2007
15:55
[5]

thunderbolt [ Konsul ]

mysle ze cos kolo 1100-1300 zl

01.02.2007
15:59
[6]

eJay [ Gladiator ]

procesor - 220 zł
karta graficzna - 350 zł
pamięć - 200 zł
płyta główna - 100 zł
zasiłka - 80 zł
nagrywarki - 100 zł
Dysk - 150 zł
karta muzyczna - 70 zł
monitor - 50 zł
klawierka - 5 zł
mysz - 10 zł

Razem - 1335 zł
To teoria, praktycznie za ten sprzet dalbym max 1000 zł.

01.02.2007
16:11
[7]

Dizy [ Pretorianin ]

Jeśli będziesz to sprzedawał w komisie to oszyją cię nawet na 50% wartości. Najlepiej jest sprzedać na części na Allegro. Ceny sobie dobierz wg stawek jakie stoją na allegro, nie ma z tym problemu bo sprzętu jest tam masa i możesz dokładnie oszacować realną wartość twojego kompa.

01.02.2007
16:24
[8]

gladius [ Subaru addict ]

Cienizna, ewentualnie ktoś może kupi tę kartę, pamięć i może zasilacz. Reszta to śmieci.

01.02.2007
16:42
[9]

Trane [ Konsul ]

Nie dostaniesz wiecej niz 1100 zl, chyba, ze znajdziesz napalonego gowniarza po komunii, ale to dopiero w maju...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.