GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gospodarka kwitnie

01.02.2007
14:00
[1]

halohalohalo [ Konsul ]

Gospodarka kwitnie




Co o tym sądzicie?według mnie rok 2006 był dobry dla Polski pod względem gospodarki

01.02.2007
14:03
[2]

n2n [ Don Kermitto ]

Sądze że to wszystko zasługa koalicji rządzącej oraz intensywnej walki z układem.

01.02.2007
14:04
[3]

Garbizaur [ Legend ]

Niestety nie jest to zasługa naszych wspaniałych polityków, a ogólnie dobrej koniunktury na świecie i wzrostu inwestycji. I drugie niestety - taka sytuacja nie będzie trwać wiecznie... :-/

01.02.2007
14:06
[4]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Co o tym sadze? Nie pozostaje mi nic innego jak sie cieszyc. Ale widze potencjal, ktory nie do konca zostal wykorzystany. Wzrost PKB moglby byc ciut wyzszy.

Bardzo dobrze, ze w zeszlym roku rzad nie probowal mieszac sie za bardzo w sprawy gospodarcze z nowymi osobami na waznych stanowiskach, czy ustawami.

Mam nadzieje,ze w tym roku bedzie podobnie. (Mimo czysto politycznej nominacji Skrzypka)

01.02.2007
14:11
[5]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

O ile mnie pamiec nie myli, to czytalem niedawno w Gazecie wyborczej artykul o wzroscie PKB nowych krajow UE i Polska pod wzrostem PKB jest na 2 miejscu od KONCA. Podajze estonia ma wskaznik na poziomie 11%, Czechy i Slowacja cos kolo 7%. Wiec na tle nowych krajow wypadam blado, jednak dynamiczny wzrost wcale nie jest taki dobry. I eksperci twierdza ze i tak nie dogonimy kraajow starej Uni za mniej niz 20 lat! Po prostu tej bariery nie da sie obejsc wczesniej

01.02.2007
14:15
smile
[6]

twostupiddogs [ Senator ]

stealth1947

Ty wredny komuchu, zwolenniku IV RP i wyznawco układu.

01.02.2007
14:16
[7]

Volk [ Generaďż˝ ]

Zasluga przedsiebiorczosci Polakow ze pomimo takiego ucisku biurokratycznego i fiskalnego daja rade jeszcze prowadzic biznesy.

01.02.2007
14:35
smile
[8]

Caine [ Książę Amberu ]

halohalohalo... ty już wiesz co.

02.02.2007
08:57
smile
[9]

bcforum [ Centurion ]

W Polsce jest odwieczna tradycja nieprzejmowania się urzędasami i to ratuję i ludzi i gospodarkę.

02.02.2007
09:09
[10]

kastore [ Troll Slayer ]

Garbizaur --> a ja uważam że jak najbardziej jest to zasługą obecnie nam panujących. Oni sobie, gospodarka sobie, nie przeszkadzali jej, zajmowali się tylko sobą, a rozpędzona gospodarka jechała dalej. :)

02.02.2007
11:08
[11]

Garbizaur [ Legend ]

kastore ---> buehehe patrząc od tej strony - to rzeczywiście :)))

Imho sporo zrobił prorozwojowy rząd Millera (podatek 19%) i m.in. dzięki niemu możemy się cieszyć z obecnej sytuacji gospodarczej. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.