
Kenny!! [ Konsul ]
Co na urodzinki??
Co byście wybrali na moim miejscu na urodziny?Do wyboru:Konsola PS2 albo XBX360,chomik albo (chyba papuga)"ZEBERKA",samochód zdalnie sterowany.Ja się wacham między tymi trzema...urodziny 26 marca.A co wy poradzicie mi?Co wy wybralibyście?
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
Xbox 360

wysia [ Generaďż˝ ]
Chomik. Bojowy.

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Ja bym wybrał chomika.
Loczek [ El Loco Boracho ]
Zdecydowanie Chomik
Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
Zepsute PlayStation (naturalnie pierwsze)
Kenny!!---> A po co? :P

Kenny!! [ Konsul ]
Ale piszcie Np. "Tobie radzę..." i "Ja bym wybrał..."
Oki?

dr. Acula [ Generaďż˝ ]
Chomik!

Matt [ I Am The Night ]
Ale piszcie Np. "Tobie radzę..." i "Ja bym wybrał..."
Na litosc...
Kenny, ja bym wybral mlotek poltorakilowy ....i wiesz co bym z nim zrobil?

Jeckyl [ Rekrut ]
Co do chomika i ksywki Kenny to mi się tak jakoś South Park kojarzy dziwnie :P

mons [ Generaďż˝ ]
chomik albo X360 :) kurde trudna decyzja :D

Pirat099 [ Lack of degree ]
samochód zdalnie sterowany
w zupełności odpowiednie!

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Ale piszcie Np. "Tobie radzę..." i "Ja bym wybrał..."
Oki?
Tobię radzę wybrać chomika. Naprawdę - świetna sprawa. :)

Babiczka [ Generaďż˝ ]
W

mons [ Generaďż˝ ]
I

fotodiana1 [ Chor��y ]
Ja bym wybrał chomika.
Laios [ Zarzew ]
chomik !

Marcio [ Bleeee ]
XBX360,chomik
<----
erton F [ Konsul ]
Wybierz chomika i przy pomocy tej prostej instrukcji przeksztalc go w maszyne destrukcji
MR.MANIAK [ Senator ]
Ja bym wybrał samochodzik zdalnie sterowany

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
erton F --> O boże, umarłem... :D
Kenny!! [ Konsul ]
Podpowiem że mam psa i kota...

shubniggurath [ Mongoose Dog ]
<-erton F

arturszyma [ Pretorianin ]
To mysz sobie jeszcze kup i całe ZOO!
szarzasty [ rammsteinick ]
erton F- poplułem monitor :D
ja brałbym zeberke

stasiuworld [ Pretorianin ]
<---- ertoF
grzanowy ten rysunek:D
PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]
Jak nic chomik. Najlepsza możliwość z tych co wymieniłeś.
A jakby zabrakło to Ps2, jak tego też nie będzie to X360.
Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Xboxa

Volk [ Generaďż˝ ]
[19]
Boroova [ Lazy Bastard ]
Tobie radze, bo ja bym wybral, ten, tego - chomika.
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
Chomik wymiata
Do tego parę nozy i bzdetów tak jak w instrukcji
Deton [ Konsul ]
lol, fajnie wybrax xboxa za 1500zł czy chomika z 8zl + jakie 20zł za klatke...
ale pytanie :D

Apach [ Konsul ]
chomik bojowy!

Kenny!! [ Konsul ]
Wiem!!Biorę chomika 25 marca i samochodzik niedługo...:):):)
Chyba że jeszcze jakieś prop.