GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Koniec limitow w NEO

01.02.2007
13:39
smile
[1]

_Robo_ [ Senator ]

Koniec limitow w NEO


Telekomunikacja Polska w lutym zniesie limity transferu danych we wszystkich opcjach neostrady tp. Zniesienie limitu dotyczy wszystkich obecnych użytkowników neostrady i nie będzie wiązało się z żadnymi kosztami.

No i ilu teraz jednak zostanie? :)

Heh spoznilem sie, dajcie watkowi zginac :)

01.02.2007
13:40
[2]

Adamek19 [ Pretorianin ]

kazdy otym wiedzial juz w grudniu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.