
_Robo_ [ Senator ]
Koniec limitow w NEO
Telekomunikacja Polska w lutym zniesie limity transferu danych we wszystkich opcjach neostrady tp. Zniesienie limitu dotyczy wszystkich obecnych użytkowników neostrady i nie będzie wiązało się z żadnymi kosztami.
No i ilu teraz jednak zostanie? :)
Heh spoznilem sie, dajcie watkowi zginac :)
Adamek19 [ Pretorianin ]
kazdy otym wiedzial juz w grudniu