GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdie sie dodaje gry?

01.02.2007
13:36
smile
[1]

fotodiana1 [ Chor��y ]

Gdie sie dodaje gry?

Nie wiem gdzie, i jak sie gry.

01.02.2007
13:36
smile
[2]

EwUnIa_kR [ Legend ]

co to jest"dziesie"?

01.02.2007
13:37
smile
[3]

Matt [ I Am The Night ]

...ale o co chodzi?

[edit]

twoj edit fotodiana (BTW - kapitalny nick ^^) wiele nie wyjasnil ;)

01.02.2007
13:37
smile
[4]

-=chudy=- [ ]

Już podwiesiłem :)

01.02.2007
13:38
smile
[5]

mons [ Generaďż˝ ]

01.02.2007
13:38
[6]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

My nie rozumieć. Twoja mówić polski?

01.02.2007
13:40
smile
[7]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

:D

01.02.2007
13:44
[8]

djforever [ eXplorer ]

a gugu a gugu
zapraszamy do klubu
na bagietki ze smalcem
edit: 666 post

01.02.2007
13:45
[9]

DarthRadeX [ Konsul ]

To na GOL'u można dodawać gry, ale jazda ;)

01.02.2007
13:45
smile
[10]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Moze to przybysz z kosmosu probuje sie z nami skontaktowac przez GOL'a. Jednak niestety nikt nie jest w stanie zrozumiec tego zawilego jezyka:(

01.02.2007
13:54
[11]

matchaus [ sturmer ]

Gry się dodaje do koszyka np. w sklepiku internetowym.

"Nie wiem gdzie, i jak sie gry."

Może troszkę głupie odpowiedzi, ale mam małe pole manewru ;)

Ad 1. Najlepiej w sieci.
Ad 2. Dobrze.

01.02.2007
13:55
[12]

blackhood [ Jedi Knight ]

Tu się dodaje gry na GOLu >>

01.02.2007
13:58
smile
[13]

matchaus [ sturmer ]

blackhood ---> O matko i córko! Tyle lat jestem na GOLu, a nigdy sobie nie "dodałem gry"... :)

Co to daje? :)
(mam jakąś podświetloną listę, or something?)

01.02.2007
14:01
[14]

blackhood [ Jedi Knight ]

Nie wiem jak to wygląda, bo nie korzystałem z tego. Więcej info macie tu: https://www.gry-online.pl/trace.asp

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.