Gordon2000 [ Centurion ]
Restart Windy
Nie wiem co mam robić, system mi się zaczoł restertować, działa uruchomienie dopiero z "ostatniej znanej dobrej konfiguracji", tryb awaryjny nie działa. Po uruchomieniu za ok. 10 min sie znowu restartował. Nic się nie grzeje, dysk też sprawny wszystkie sektory poprawne. Blue screen też się nie pojawia, jest tylko chwila zawiechy, pare sekund i restart. Co się może dziać? Miał ktos coś podobnego?
Jeckyl [ Rekrut ]
Zasilacz siada.
kabum [ Konsul ]
a moze karta graficzna sie przegrzewa albo powoli umiera lub zasilacz
Gordon2000 [ Centurion ]
Zasilacz zmieniałem w wakacje ale może sie rozwalił. Ale działa tylko z ostatniej znanej konfiguracji to może coś w Windowsie?
Lim [ Senator ]
Soft lub sprzęt - przyczyn awarii jest hipotetycznie bardzo wiele.
Na początek odłącz wszystkie zbędne urządzenia(jeśli takie posiadasz) jakie masz na PCI lub USB.
Gdy już uruchomisz Wndows, sprawdź czy restart będą równie częste.
Gordon2000 [ Centurion ]
Urządzeń do odłączenia nie mam ale jak na razie mu przeszło i chodzi godzine. Wiem że nic się nie dzieje bez przyczyny to zaczakam i zobacze czy coś się będzie działo.