GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Restart Windy

01.02.2007
13:27
[1]

Gordon2000 [ Centurion ]

Restart Windy

Nie wiem co mam robić, system mi się zaczoł restertować, działa uruchomienie dopiero z "ostatniej znanej dobrej konfiguracji", tryb awaryjny nie działa. Po uruchomieniu za ok. 10 min sie znowu restartował. Nic się nie grzeje, dysk też sprawny wszystkie sektory poprawne. Blue screen też się nie pojawia, jest tylko chwila zawiechy, pare sekund i restart. Co się może dziać? Miał ktos coś podobnego?

01.02.2007
13:29
[2]

Jeckyl [ Rekrut ]

Zasilacz siada.

01.02.2007
13:29
[3]

kabum [ Konsul ]

a moze karta graficzna sie przegrzewa albo powoli umiera lub zasilacz

01.02.2007
13:31
[4]

Gordon2000 [ Centurion ]

Zasilacz zmieniałem w wakacje ale może sie rozwalił. Ale działa tylko z ostatniej znanej konfiguracji to może coś w Windowsie?

01.02.2007
13:34
[5]

Lim [ Senator ]

Soft lub sprzęt - przyczyn awarii jest hipotetycznie bardzo wiele.
Na początek odłącz wszystkie zbędne urządzenia(jeśli takie posiadasz) jakie masz na PCI lub USB.
Gdy już uruchomisz Wndows, sprawdź czy restart będą równie częste.

01.02.2007
13:39
[6]

Gordon2000 [ Centurion ]

Urządzeń do odłączenia nie mam ale jak na razie mu przeszło i chodzi godzine. Wiem że nic się nie dzieje bez przyczyny to zaczakam i zobacze czy coś się będzie działo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.