GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gdzie znaleźć człowieka?

01.02.2007
12:56
[1]

EwUnIa_kR [ Legend ]

gdzie znaleźć człowieka?

mam tylko imię i nazwisko.
potrzebuję adres,nr telefonu,cokolwiek..
gdzie szukać?

01.02.2007
12:58
[2]

Yo5H [ Jackpot! ]

moze w ksiazce telefonicznej? O_o

01.02.2007
12:58
[3]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Ewi>>> a chociaż wiesz z jakiego miasta ?

01.02.2007
12:58
[4]

pizmak [ Generaďż˝ ]

Jedynym sposobem jest chyba wertowanie książki telefonicznej. O ile telefon zarejestrowany jest na daną osobę :)

01.02.2007
12:59
[5]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

czy ty jesteś poważny/a ?
Mało jest osób które mają takie samo imie i nazwisko ?
W książce telefonicznej sobie poszukaj :)

01.02.2007
13:00
[6]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Yo5H--? dzięki:|

gacuś--> wiem że to jude.
nie mam pojęcia czy jest w krakowie czy gdzieś w izraelu.
udało mi się wyprosić u baby z urzędu miasta tylko imię i nazwisko..


ed: debil nie jestem.darujcie sobie teksty z książkami tel.

01.02.2007
13:02
[7]

stanson [ Szeryf ]

Spróbuj na gronie. Szansa jak 1/100000, ale jest :P Każda możliwość dobra ;)
Ewentualnie jakas agencja detektywistyczna, co oczywiscie bedzie sporo kosztowac, ale jak Ci bardzo zalezy... - oni maja swoje sposoby.

01.02.2007
13:04
[8]

EwUnIa_kR [ Legend ]

szeryf--> to poważny gość.jest właścicielem kilku kamienic w krakowie.jednak nieruchomościami zarządza administrator a dojścia do własciciela nie ma żadnego.

agencja to moje ostateczne wyjście.myślałam że może jest jakiś inny sposób.

01.02.2007
13:05
[9]

Jałokim [ mniej głupoty ]

ja myśle że jedyne rozwiazanie to Rutkowski

01.02.2007
13:06
smile
[10]

-=chudy=- [ ]

Zdaje się, że Gazeta Wyborcza organizowała taką akcję...

o, znalazłem :)



A, to widzę, że to poważniejsza akcja niż szukanie dawnej znajomości :P

01.02.2007
13:06
[11]

stanson [ Szeryf ]

Skoro wiesz, że jest właścicielem kilku kamienic w Krakowie to MUSI być jakiś sposób na dotarcie do niego, na przykład zdobycie numeru telefonu. Obejdz wszystkie te kamienice z jakims ładnym prezentem za pazuchą i dobrze pogadaj. ja bym tak zrobił, bo to najprostsza i najpewniejsza droga.

01.02.2007
13:07
[12]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Ewi >>> wpisz w google jak to jakas szycha może coś znajdziesz

Jałokim >>> zza krat :)

01.02.2007
13:07
smile
[13]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

jak nie książka to zostaje policja albo google :)

01.02.2007
13:07
[14]

Isam [ Senator ]

a google? Serio, ja sie zdziwilem co o mnie w googlu wiadomo :]

01.02.2007
13:07
[15]

stanson [ Szeryf ]

Policja nic nie pomoże, trzeba miec jakiś konkretny powód, na przykład zaginięcie.
Google tez można sprobować, skoro jest właścicielem kilku dużych kamienic w Krakowie, to pewnie prowadzi jakiś biznes. I już jest trop :)

01.02.2007
13:09
[16]

EwUnIa_kR [ Legend ]

w googlach cisza
wyborcza jest dobra do szukania narzeczonego z podstawówki
stanson--> sprawa jest ciężka.ja już próbowałam wszystkiego.nikt nic nie wie.jedynym człowiekiem który wie wszystko jest administrator ,ale jemu zależy na tym,żebym ja się nie dowiedziała.(konflikt interesów)

p.s. administrator ma wszystkie możliwe pełnomocnictwa.

01.02.2007
13:12
[17]

stanson [ Szeryf ]

Acha, domyslam sie teraz, ze to nie chodzi o stara znajomosc, tylko o jakis biznes (czyt. kasa) :)

01.02.2007
13:13
[18]

EwUnIa_kR [ Legend ]

stanson--> dokładnie

tak przy okazji..gacuś może będziesz wiedział -czy finanse stowarzyszenia lub fundacji są jawne?

01.02.2007
13:14
smile
[19]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

No to
tez znajdzie

01.02.2007
13:15
[20]

-=chudy=- [ ]

Może jakieś urzędy? Albo wyślij kogoś innego do administratora po numer do gościa :) Taki teatrzyk odstawic :P

01.02.2007
13:17
[21]

EwUnIa_kR [ Legend ]

komornik mi nie jest potrzebny

chudy--> szopek to już było kilka.
myślałam że jest jakiś sposób który ominęłam.na golu różne strzały się trafiają;)

01.02.2007
13:19
[22]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Zgodnie z obowiązującym prawem finanse fundacji charyttywnych sa jawne, wszystko chyba zalezy od tego czy sa finansowane z darowinz, budżetu państwa. itp

A czy od administratora nie da sie wyciągnąć informacji w bardziej niekonwecjonalny sposób :)

01.02.2007
13:20
[23]

EwUnIa_kR [ Legend ]

gacuś--> ja się nie będę bawić.wezmę detektywa.

dobra,jakby komuś coś przyszło do głowy to prosze o info.

01.02.2007
13:23
[24]

Deepdelver [ Legend ]

Może KRS albo ewidencja działalności gospodarczej?

01.02.2007
13:24
smile
[25]

Caine [ Książę Amberu ]

Ewunia: Najpierw spróbuj testów DNA.

01.02.2007
13:41
smile
[26]

Terminus [ Legionista ]

hejka,

jeśli masz temat do właściciela, który jest dla niego istotny, a administrator nie chce, żeby do niego dotarł, to idź do gminy żydowskiej w Kraku - oni mają namiary do wszystkich, jeśli ich przekonasz że to interes właściciela, żeby się z Tobą skontaktował, to dadzą mu znać.

01.02.2007
13:42
smile
[27]

EwUnIa_kR [ Legend ]

o widzisz terminus :)
już szukam

01.02.2007
14:02
smile
[28]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

zapomniałem, że Żyd dla interesu to nawet z grobu człowieka wykopie :)

jeśli ich przekonasz że to interes właściciela, żeby się z Tobą skontaktował, to dadzą mu znać.

sądzę, że wystarczy powiedzić, że jesteś mu winna 50 zł :D. Jeśli jest za granicą przyleci następnym samolotem, jeśli jest w kraju - wyjdzie z pokoju obok.

01.02.2007
14:07
smile
[29]

EwUnIa_kR [ Legend ]

umówiłam się już na spotkanie.
dzięki za pomoc.

<---piokos

01.02.2007
14:08
[30]

erton F [ Konsul ]

Obstawiam, ze administrator tez jest Zydem i niczego sie od zadnej gminy nie dowiesz, co najwyzej rzuca na Ciebie klatwe ;)

sprawdz linki na tej stronie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.