GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

G2!

01.02.2007
12:44
[1]

EG2007_17485747 [ Legionista ]

G2!

Mam taki problem:Gdzie są ci bandyci którzy mają owce Akila???Zaznaczcie na mapie plx bo ich nie znajde!!PS. Sorcia ale nie mam mapy

01.02.2007
12:48
[2]

EG2007_17485747 [ Legionista ]

UP!!!

01.02.2007
12:49
[3]

Toster.ziom [ Pretorianin ]

A mało masz poradników z mapami na necie?

01.02.2007
12:50
[4]

EG2007_17485747 [ Legionista ]

Są ale nie pisze gdzie saci bandyci

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.