EG2007_17485747 [ Legionista ]
G2!
Mam taki problem:Gdzie są ci bandyci którzy mają owce Akila???Zaznaczcie na mapie plx bo ich nie znajde!!PS. Sorcia ale nie mam mapy
EG2007_17485747 [ Legionista ]
UP!!!
Toster.ziom [ Pretorianin ]
A mało masz poradników z mapami na necie?
EG2007_17485747 [ Legionista ]
Są ale nie pisze gdzie saci bandyci