GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kawa - gorąca, pachnąca, przepyszna...

01.02.2007
12:22
[1]

Negocjator [ * ]

Kawa - gorąca, pachnąca, przepyszna...

Uwielbiam smak i zapach kawy.
Ciężko mi sobie wyobrazić dzień bez co najmniej jednej filiżanki tego magiczengo naparu :).
Nie będę ukrywał, jestem uzleżniony :).
Po zakupie ekspresu ciśnieniowego piję jeszcze wiecej i raczej nałogu nie pokonam :).
Pijam Lavazza Qualita Oro P --------------------->

Polećcie dobrą kawę, którą warto spróbować.

01.02.2007
12:24
smile
[2]

kiowas [ Legend ]

Polecam etiopskie arabiki - pyyyszny smak!!

01.02.2007
12:26
smile
[3]

Negocjator [ * ]

kiowas --> W paczkach, zmieloną sprzedają,
czy muszę szukać u etiopskich szamanów? ;)

01.02.2007
12:28
smile
[4]

Deepdelver [ Legend ]

Już kupiłeś? :)
Lavazza jest IMO bardzo dobra, przy czym lepsza jest świeżo zmielona.

01.02.2007
12:28
[5]

tygrysek [ behemot ]

z tanich
prima niebieska oraz większość kaw z poznańskiej astry

co do drogich to zostań przy lavazza, jest najlepsza i nie warto zmieniać jej na jakąkolwiek inną

01.02.2007
12:32
[6]

Negocjator [ * ]

Deepdelver --> Tak. I jedno wiem na pewno do "sypanej" i tym bardziej
"rozpuszczalnej" już nie wrócę ;).
Tyle czasu zmarnowane... ;)

tygrysek --> To na razie moja pierwsza i jedyna kawa z ekspresu i zamierzam trochę potestować.
Dla porównania.
Całkiem jak z kobietami ;).

01.02.2007
12:34
smile
[7]

kiowas [ Legend ]

Negocjator ---> można kupić w sklepach z kawą. Ja ze swej strony polecam wizytę (mam nadzieję, że jestes z Wawy:) w Coffee Karma - mielą ziarna na twoich oczach i pakuja w ładne zawiniątka. I duuuży wybór pysznych kaw.

01.02.2007
12:37
smile
[8]

siwCa [ Legend ]

Kawy nie piłem bo zawsze miałem smak rozpuszczalnej, któa moja rodzicielka piła. Pewnego pięknego dnia kupiła właśnie Lavazze tą z obrazka. No i już 2 puszka moja idzie.

01.02.2007
12:37
smile
[9]

hilander [ ]

<offtop>

mielą ziarna na twoich oczach brrr w życiu tam nie pojde

Negocjator - też sie dobrze zastanów ...

01.02.2007
12:42
[10]

Garbizaur [ Legend ]

Ja mam jutro exam z rachunkowości finansowej i zrobiłem sobie małą przerwę na kawę - w sam raz na pobudzenie. :) Piję Nescafe Espresso - świetna rozpuszczalna kawka. Moim marzeniem (jeszcze pewnie dłuuugo niespełnionym) jest zakup ekspresu ciśnieniowego do domu. Może kiedyś... :)

01.02.2007
12:48
[11]

Negocjator [ * ]

kiowas --> Ze Szczecina. Poszukam u siebie, może znajdę tę Koffe Karma lub podobne.
Do Warszawy nie przyjadę...co przyjechałem, to Pogoń przegrywała...źle mi się kojarzy ;).

01.02.2007
12:51
smile
[12]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

mielą ziarna na twoich oczach

to musi boleć

01.02.2007
13:02
[13]

twostupiddogs [ Senator ]

Dobra jest też Idee Kaffee, ale to zależy od gustu. Tak jak napisał kiowas, najlepsze są świeżo mielone.

01.02.2007
13:20
[14]

Ralion [ Deva ]

Aleś mi teraz smaków narobił. Kocham kawe :-) najlepiej czarną, parzoną, słodką. Ahh.

01.02.2007
13:25
[15]

Hebron [ Wdycham Spaliny ]

21 wiosen za mna, a w zyciu tylko 1 wypita kawa na sumieniu :)
Ludzie mnie sie pytają, jak zdałem te wszystkie sesje bez kawy :)
A w ogole to kawa jest paskudna blee :)

01.02.2007
14:44
[16]

4400 [ Pretorianin ]

Kawusia jest dobra :) Cudowny jest moment gdy otwierasz kawe i uderza Cie ten zapaszek :) Od razu pobudza :)

01.02.2007
14:53
[17]

matchaus [ sturmer ]

Generalnie - piję same rozpuszczalne.
W kawiarniach - głównie Lavazza z ciśnieniówki.

W pracy - Jacobs Kronung
W domu - Jakobs Cronat Gold

+

(kiedy czuję się samotny i opuszczony ;)

Nescafe Espresso (arabica) - pyszna, mocna kawuszka :)

P.S. Piję około 3-4 kawek dziennie. Uwielbiam wieczorną fliżaneczkę do grania :)
Nie wyobrażam sobie bez kawy wieczornej sesji np. w Red Orchestrę :)

P.S. 2 POWAŻNIE myślę o ekspresie ciśnieniowym i przejściu np. na Lavazzę (świetna jest też sypana) - znam ten smak kawy.. mniam :)

[edit]
Aha! Piję kawę praktycznie TYLKO białą.

02.02.2007
08:22
smile
[18]

Negocjator [ * ]

twostupiddogs --> Idee Kaffee mi się w oczy nie rzuciła, ale poszukam
i z chęcia spróbuję. Do zaparzenia świeżo mielonej, niestety brakuje mi
młynka.

Ralion --> Smacznego :).

Hebron --> Aleś se, chłopie wątek wybrał do zwierzeń ;).

4400 --> Też uwielbiam ten moment :).

matchaus --> Pijasz w większości te kawy, które ja, przed zakupem
ekspresu. Jeśli nie masz aktualnie dziury w budżecie i lubisz dobrą
kawę, to kup ekspres bez wahania. Na pewno nie będziesz żałował :).
Ja teraz żałuję, że zrobiłem to tak późno.

02.02.2007
09:01
smile
[19]

KinSlayer [ Demon Hunter T ]

Kawe pije rzadko, nie potrzebuje jej na rozruch rano... ale chyba musze sobie kupic cisnieniowke za 5k i pare workow arabiki od aborygenskich kanibali z Indonezji... Widze ze to goracy temat na forum ostatnio, za chwile nie bedzie z kim gadac na inne tematy :)

02.02.2007
09:10
[20]

Wormsek [ Pretorianin ]

Hmm jeśli chodzi o kawe to tylko sypana. Jak dla mnie rozpuszczalna nie jest kawą :P

Zawsze jak parzę kawę, to przykrywam talerzykiem na parę minut. Wtedy lepiej się zaparza. Zawsze czarna, bez dodatków.

Jeśli chodzi o polecenie marki. To wole jakiejś niepolecić. PRIMA. Jak spróbowałem to aż mnie wykrzywiło :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.