
Cokolwiek... [ Junior ]
Jak działą jamniczek
Nie wiem czy było ale w każdym razie warto obejrzeć ;)

gladius [ Subaru addict ]
słabe

Kucyś [ BIE(L)ANY ]
Znowu ta beznadzieja :(
lolmaster [ Pretorianin ]
to jest masakryczne :)
Mam to na kompie od dłuższego czasu. Jest jeszcze jeden filmik "wypompowany naród":)

ffff [ Backside ]
Pomijając fakt, że już było 2 razy (bo też zostałem zjechany za ten 2 :]) to fantastyczne.
Obejrzałbym z chęcią więcej tego typu miniatur.

Vader [ Legend ]
Widziałem. Ale bardzo dobre. Spodobać się może albo dzieciakom albo osobom o dobrym smaku i specyficznym guście. Dla mnie to tak artystyczny, turpistyczno-racjonalizatorski kolaż filmowy, z genialną muzyką Antonisza.

Scatterhead [ łapaj dzień ]
świetne
Azzie [ bonobo ]
Ojej musze sie z godzic z Vaderem, obraza dla mej "prawackiej" godnosci ;)))
Filmik jest swietny ale wymaga wysublimowanego gustu :)
Jałokim [ mniej głupoty ]
swoego czasu film został zauważony na zachodzie. Nic dziwnego, trza mieć zrytą banie coby zrobić coś tak chorego. W ogóle juz sam pomysł z wybraniem staruszki na lektora jest rypnięty, więc tylko pogratulować :]
jak dla mnie ten filmik to mistrzostwo w schizowatości :)
Cokolwiek... [ Junior ]
Zastanawiam się czy ta osoba, która nam tłumaczy cos siędzieje to była mocno napita bo glos ma nieziemski

shubniggurath [ Mongoose Dog ]
widziałem kiedyś , świetne!;)
ffff [ Backside ]
Cokolwiek... ---> na kilometr słychać, że czyta to starsza babcia, której obce są współczesne twórcom sformułowania techniczne...