GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak działą jamniczek

01.02.2007
12:01
smile
[1]

Cokolwiek... [ Junior ]

Jak działą jamniczek

Nie wiem czy było ale w każdym razie warto obejrzeć ;)

01.02.2007
12:32
smile
[2]

gladius [ Subaru addict ]

słabe

01.02.2007
12:33
smile
[3]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

Znowu ta beznadzieja :(

01.02.2007
12:34
[4]

lolmaster [ Pretorianin ]

to jest masakryczne :)
Mam to na kompie od dłuższego czasu. Jest jeszcze jeden filmik "wypompowany naród":)

01.02.2007
12:37
smile
[5]

ffff [ Backside ]

Pomijając fakt, że już było 2 razy (bo też zostałem zjechany za ten 2 :]) to fantastyczne.

Obejrzałbym z chęcią więcej tego typu miniatur.

01.02.2007
12:37
smile
[6]

Vader [ Legend ]

Widziałem. Ale bardzo dobre. Spodobać się może albo dzieciakom albo osobom o dobrym smaku i specyficznym guście. Dla mnie to tak artystyczny, turpistyczno-racjonalizatorski kolaż filmowy, z genialną muzyką Antonisza.

01.02.2007
12:38
smile
[7]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

świetne

01.02.2007
12:59
[8]

Azzie [ bonobo ]

Ojej musze sie z godzic z Vaderem, obraza dla mej "prawackiej" godnosci ;)))

Filmik jest swietny ale wymaga wysublimowanego gustu :)

01.02.2007
13:03
[9]

Jałokim [ mniej głupoty ]

swoego czasu film został zauważony na zachodzie. Nic dziwnego, trza mieć zrytą banie coby zrobić coś tak chorego. W ogóle juz sam pomysł z wybraniem staruszki na lektora jest rypnięty, więc tylko pogratulować :]
jak dla mnie ten filmik to mistrzostwo w schizowatości :)

01.02.2007
13:10
[10]

Cokolwiek... [ Junior ]

Zastanawiam się czy ta osoba, która nam tłumaczy cos siędzieje to była mocno napita bo glos ma nieziemski

01.02.2007
13:25
smile
[11]

shubniggurath [ Mongoose Dog ]

widziałem kiedyś , świetne!;)

01.02.2007
13:33
[12]

ffff [ Backside ]

Cokolwiek... ---> na kilometr słychać, że czyta to starsza babcia, której obce są współczesne twórcom sformułowania techniczne...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.