GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

płacisz ZUS to jesteś praktykującym i rozgrzeszonym

01.02.2007
11:53
[1]

tygrysek [ behemot ]

płacisz ZUS to jesteś praktykującym i rozgrzeszonym

... chrześcijaninem

jestem przerażony tym co właśnie wyczytałem ... zobaczcie jeśli nie jesteście świadomi

01.02.2007
11:59
[2]

Jeckyl [ Rekrut ]

To już jest przesada.

A jak ja jestem ateistą to co? Nie mam ochoty płacić pieniędzy na kościół

01.02.2007
12:01
[3]

tygrysek [ behemot ]

musisz przestać płacić ZUS

01.02.2007
12:02
smile
[4]

Jeckyl [ Rekrut ]

Z wielką chęcią :P

01.02.2007
12:03
smile
[5]

Him [ Transilvanian Hunger ]

W państwie kościelnym(jakim niewątpliwie staje się Polska)nie można sobie pozwolić na bycie ateistą,bo oskarżą cie o herezje i spalą na stosie

Komuchy jak były przy korycie to przynajmniej trzymały za pysk czarną mafie(nie to żebym lubił czerwonych)

01.02.2007
12:03
smile
[6]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

biedny ,głodny , głupi ,bezdomny , samotny... ale ma gdzie sie pomodlić..
za wiele świeconej wody w tym kraju...

a za mało mydła..

01.02.2007
12:08
smile
[7]

Caine [ Książę Amberu ]

Fatalny PR w tym laicyzującym się kraju

01.02.2007
12:10
[8]

Kharman [ ]

Ujazdowski to zdaje się minister od kultury? Ciekawe od kiedy zabytkiem jest jeszcze nie wybudowany obiekt. Może czas się dokształcić?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.