tygrysek [ behemot ]
płacisz ZUS to jesteś praktykującym i rozgrzeszonym
... chrześcijaninem
jestem przerażony tym co właśnie wyczytałem ... zobaczcie jeśli nie jesteście świadomi
Jeckyl [ Rekrut ]
To już jest przesada.
A jak ja jestem ateistą to co? Nie mam ochoty płacić pieniędzy na kościół
tygrysek [ behemot ]
musisz przestać płacić ZUS

Jeckyl [ Rekrut ]
Z wielką chęcią :P

Him [ Transilvanian Hunger ]
W państwie kościelnym(jakim niewątpliwie staje się Polska)nie można sobie pozwolić na bycie ateistą,bo oskarżą cie o herezje i spalą na stosie
Komuchy jak były przy korycie to przynajmniej trzymały za pysk czarną mafie(nie to żebym lubił czerwonych)

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
biedny ,głodny , głupi ,bezdomny , samotny... ale ma gdzie sie pomodlić..
za wiele świeconej wody w tym kraju...
a za mało mydła..

Caine [ Książę Amberu ]
Fatalny PR w tym laicyzującym się kraju
Kharman [ ]
Ujazdowski to zdaje się minister od kultury? Ciekawe od kiedy zabytkiem jest jeszcze nie wybudowany obiekt. Może czas się dokształcić?