GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak myślicie czy Tomasz Adamek ma szanse na zwycięstwo?

01.02.2007
09:55
[1]

halohalohalo [ Konsul ]

Jak myślicie czy Tomasz Adamek ma szanse na zwycięstwo?

no właśnie jakie jest wasze zdanie.Według mnie ma nawet duże szanse

01.02.2007
09:58
[2]

Deepdelver [ Legend ]

Nie bardzo. Zamiast się skupić na sporcie niepotrzebnie udzielał wywiadów, bywał na przyjęciach, papieża nawet zagrał i chyba w "Jaka to melodia" wystąpił. Z taką postawą nie da się wygrywać.

spoiler start
;)
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.