xircom [ Generaďż˝ ]
GTA z lektorem
:D!

zalo [ Generaďż˝ ]
haha, dobre!!! nie moge ze śmiechu...
20 groszy...
xircom [ Generaďż˝ ]
Czesc 2:
a:
b:
...kononowicz dobry w 2 czesci :))) Stan kleski zywiolowej :D
xircom [ Generaďż˝ ]
Upne, moze kogos zainteresuje
junior42 [ Konsul ]
Dobre :D Tylko nie mam za bardzo czasu aby obejrzeć to wszystko, ale napewno to kiedyś zrobię xD

polak111 [ T42 ]
Przyjemne :D

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
joł tato
elo synku
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
Fajne

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
Fajne : D

Pirat099 [ Lack of degree ]
dobre, dobre, dobre!!!
Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]
Jak się zwie ten rap czy co to było w 7 minucie?
mons [ Generaďż˝ ]
ujdzie
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Średnie!

m1a87z [ Konsul ]
no dobre...

Lojal [ Pretorianin ]
Nawet fajne ...

N2 [ negroz ]
"...nie trzęś moim wozem.."

Igierr [ Warrior ]
może być
Wybor [ ]
Milka^_^ -> 2 Pac - Ghetto Gospel.

MR.MANIAK [ Senator ]
Nudne
Milka^_^---> 2Pac - Ghetto Gospel

infernus67 [ Prezes Misiura ]
Niezłe.
"Fajna pisenka, a teraz gińcie".

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
To z kononowicz song mnie rozwaliło D:
Genialne, brawa dla twórców :D

davids89 [ Konsul ]
Kononowicz song jest genialna:D a filmiki tez fajne
Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]
Heh, w końcu coś porządnego w Ivo :D

siwCa [ Legend ]
A gdzie "śmieszne" zdjęcie ?
Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]
"-Zmieniłem imaż
-I jak ciula wyglądasz"
Nie mogę xD Teksty przednie
Ruinort [ Jónior ]
hehe dobre sam poczatek jest niezly
blackdragon2 [ Władca smoczych klanów ]
Początek łądnie zrobiony, ale Ivonka mnie dość skutecznie odstraszyła.

polak111 [ T42 ]
Obejrzałem wszystko iii... padłem haahahah
Teksty są zaje*iste ! haha

Bojak [ Konsul ]
hahahahhahahhehehehheheehe dobre naprawde. Czego to ludzie nie wymyślą :D:D:D:D
hamburger 7 [ Pretorianin ]
"Ojebał mnie z 20 groszy"
rozwaliło mnie to :)

zalo [ Generaďż˝ ]
hamburger 7 ------> mnie też...
Siepet [ Generaďż˝ ]
Kononowicz song de best! I w ogole wielkie joł dla Toreto za te extra filmiki. :DDD
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
ten głos już kiedyś słyszałem.chyba w sąsiadach przerobionych
Rasta' [ Pretorianin ]
taaa, to syntyzator mowy ivona :p
A co do filmiku do zajebisty :p

666Scarface. [ Pretorianin ]
Super:D

Marcyś23 [ Centurion ]
boshe zajebisty filmek prawie się posikalam<lol2>......hahah
Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]
Hehe, 3 odcinki w 4 częściach, wszystkie dobre :D

Piotrus1pan [ Senator ]
Wacław to mój ziomek :D
mons [ Generaďż˝ ]
już nic :P

.:Jj:. [ The Force ]
Z początku parę momentów było mało śmiesznych, jednak po obejrzeniu całości muszę powiedzieć że bardzo fajne :)

szogun007 [ Konsul ]
No nie moge... SIIIIKAAAAM!!
KLE KLE KLE KLE KLE. GIŃCIE DILERZY.
Mati176 [ Supervisor ]
Co to za utwór w 7:08 ?

wacek666 [ ]
świetne.lepsze niz niektóre polski seriale co leca w TV.

Pablox8 [ Konsul ]
Super

timonki [ Konsul ]
Czy Wam 2 czesc 2 odcinka dziala tylko do 47 sekund?

jackhammer777 [ Dark Lord ]
A tu trzeci odcinek dla tych co jeszcze nie widzieli:
Najlepsza jest koncowka. xD

pawelcz3 [ Konsul ]
Naprawdę dobre.

Pvt. Creak [ Criav ]
B.E.Z.N.A.D.Z.I.E.J.A. :P nie cierpię filmów z Ivoną :P i w dodatku nie było tam niczego śmiesznego dla mnie :]

fox 12 [ Legionista ]
wątpiem GTA nigdy nie miało lektora chyba że się go ściągneło

Obscure [ ExcalibuR ]
nice hahaha