NEO_MATRIX [ Pretorianin ]
Problem z nero
Posiadam nero ultra edition wersja 7. I problem jest tego typu ze chce stworzyc dysk wielosesyjny ale gdyto robie sprawdzona metoda to jak najezdzam na ikonke sparwdz plyte to jest napisane uzyta pojemnosc i wolne miejsce ( jest tam napisane ile zostalo) tylko ze jest to nie aktywne kiedys wiem ze jak nagrywalem to bylo aktywne. pomozcie mi ew powiedzcie co musze zrobic jaks moze inna wersje doradzcie co i jak. Pozdrawiam